Mgr Mors zorganizował konkurs. Na zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody

Mgr Mors zorganizował konkurs. Na zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody

Znasz ,,Serial na Węgierskiej”? Nie? To najwyższa pora byś poznał. Po pierwsze – to sztuka, która ,,żyje” w Nowym Sączu, a po drugie – autor, Mariusz Brodowski, czyli Mgr Mors, organizuje właśnie konkurs z atrakcyjnymi nagrodami.

,,Serial na Węgierskiej” to cykl murali znanego sądeckiego grafficiarza Mgr. Morsa. Malunki pojawiają się na ścianach wiaduktu przy ulicy Węgierskiej w Nowym Sączu. Powstaje jeden, a następnie jest modyfikowany lub całkowicie zamalowywany i zastępowany nowym. Murale często nawiązują do aktualnej sytuacji w mieście, czy w kraju, niosąc za sobą różne przesłania.

Swoim projektem artysta dzieli się za pomocą mediów społecznościowych, a jego prace cieszą się sporym zainteresowaniem.

O początkach ,,Serialu” pisaliśmy już we wrześniu 2017 roku: Znowu nas oszukali! Mgr Mors zakończył odliczanie

Kilka miesięcy później wspominaliśmy o muralach, po których w sieci wręcz zawrzało: Mgr Mors: nie mam złych zamiarów, chcę chronić i budować kosciół

Konkurs #serialnawegierskiej

Trudno zliczyć ile prac liczy już ,,Serial na Węgierskiej” i nie wiadomo, ile jeszcze powstanie. Mgr Mors postanowił jednak zorganizować na bazie swojego projektu konkurs z atrakcyjnymi nagrodami.

W rywalizacji może wziąć udział każdy, nawet osoby niepełnoletnie. Wystarczy wykonać zdjęcie, film lub animację przedstawiającą mural z cyklu ,,Serial na Węgierskiej” wykonany przez Mgr. Morsa i opublikować na swoim profilu na Instagramie lub na Facebooku. Publikacja na obu portalach zwiększa szansę na wygraną. Trzeba pamiętać, że w opisie publikowanego posta musi być zaznaczony autor muralu – Mgr Mors ( @mgrmors ) oraz hasztag: #serialnawegierskiej

Główną nagrodą jest Voucher dla dwojga na Bal Sylwestrowy „Kraina ognia i lodu”, który odbędzie się w Hotelu Ibis Styles w Nowym Sączu. Zwycięzcę wybierze Mgr Mors oraz Krzysztof Kos – dyrektor hotelu. Pod uwagę brana będzie oryginalność oraz kreatywność.

Kolejna nagroda przyznana będzie przez samego grafficiarza. Wybrana przez niego osoba otrzyma tak zwany ,,fine art print”, czyli druk na płótnie z niepowtarzalnym zaznaczeniem, które Mgr Mors wykona sprejem oraz markerem. Obraz jest sygnowany, a wraz z płótnem zwycięzca dostanie certyfikat autentyczności. Na obrazie o wymiarach 60 na 50 cm jest fragment muralu #serialnawegierskiej. W przypadku tej nagrody pod uwagę brana będzie ilość postów, zdjęć, filmów, animacji, a także aktywność w trakcie trwania konkursu, np. zaznaczanie w relacjach, postach, czy udostępnianie.

Uczestnicy konkursu mają także szansę otrzymać ,,nagrodę publiczności”. Osoba, której zdjęcie, film lub animacja zdobędzie najwięcej polubień na Facebooku i Instagramie otrzyma posterart z wybranym dziełem Mgr Morsa (polubienia z obu portali będą sumowane).

Konkurs rozpoczął się 24 października i potrwa do 10 grudnia. Ogłoszenie wyników odbędzie się następnego dnia.

Więcej informacji oraz regulamin na stronie Mgr. Morsa – TUTAJ. Galeria wszystkich murali z cyklu ,,Serial na Węgierskiej” TUTAJ.

fot. Mgr Mors

Share on twitter
Share on facebook