Mega nagrody w konkursie Kina Helios z okazji 10. urodzin!!!

Mega nagrody w konkursie Kina Helios z okazji 10. urodzin!!!

Kino Helios w Nowym Sączu niedługo skończy 10 lat! Okrągła rocznica powstania multipleksu przypada w niedzielę, 22 października. Z tej okazji na widzów będą czekać wspaniałe seanse filmowe, rozmaite atrakcje i animacje dla dzieci, a także wielki konkurs z nagrodami. W tym wyjątkowym dniu będzie obowiązywała również promocyjna cena biletów!

W dniu urodzin hol kina zamieni się w niezwykłą scenę. Będzie można zobaczyć tam pokaz Nowosądeckiego Klubu Karate Tradycyjnego oraz występ grupy tanecznej 2BDance. Dla najmłodszych będzie zaaranżowany kącik zabaw, z atrakcjami takimi jak: malowanie buziek, balonowe zoo, tatuaże i ścianka życzeń. Na nowosądeczan czeka również Filmowe Koło Fortuny. O godzinie 17:00 odbędzie się poczęstunek pysznym tortem urodzinowym, przygotowanym przez Ciastkarnię Jaś. Ponadto przez cały dzień bilety do kina będą w cenie 22,90 zł.

Jeszcze zanim rozbłysną świeczki na urodzinowym torcie, rozpocznie się wielki konkurs z nagrodami. Do wygrania hulajnoga elektryczna Frugal Impulse, podwójne zaproszenie do Spa Hotelu Beskid oraz 10 zestawów kinomana, w skład których wchodzą: książka, podwójne zaproszenie na dowolny seans filmowy, voucher na zestaw barowy dla dwojga. Wystarczy, że uczestnicy podzielą się swoim najlepszym wspomnieniem związanym z kinem Helios w Nowym Sączu. Forma wspomnień jest dowolna – może to być wiersz, piosenka, filmik, zdjęcie, rysunek czy po prostu tekst. Zgłoszenie należy wysłać na stronie: https://konkursy.helios.pl/landing/nowysacz. Konkurs trwa do 20 października.

Zapraszamy na 10. urodziny nowosądeckiego kina Helios, które odbędą się 22 października! Aktualny repertuar i bilety na urodzinowe seanse dostępne są w kasie kina, na stronie www.helios.pl oraz w aplikacji mobilnej.

Materiał własny partnera

WAŻNE !

BIZNES MISJA

Reklama