Mecz ze Skrą przełożony na listopad. Najbliższa nadzieja na mecz przy K47 – 31 października

Spotkanie 6. kolejki Fortuna I ligi ze Skrą Częstochowa planowane na najbliższą środę rozegrane zostanie 17 listopada o godzinie 18. Nadal nie ma zgody PZPN na grę w Nowym Sączu.

W niedzielę 10 października Sandecja rozegrała mecz z Miedzią Legnica jako gospodarz spotkania, ale w Legnicy. „Miedź Legnica na prośbę Sandecji Nowy Sącz zgodziła się na zmianę miejsca rozegrania meczu (…). Decyzja ma związek z przedłużającym się remontem na stadionie Sandecji i brakiem zgody PZPN na rozgrywanie meczów na tym obiekcie” informowano na stronie internetowej legnickiego klubu. W tym meczu padły cztery bramki, niestety tylko jedna dla sądeczan.

Na placu budowy nowego stadionu Sandecji w ubiegłym tygodniu zakończono układanie murawy. Zgodnie z wymogami rozgrywek na najwyższym szczeblu, jest ona podgrzewana. Z myślą o szansie na rozgrywanie piłkarskich spotkań w Nowym Sączu zachowano fragment trybun. Pozostawiono też szatnie. Teoretycznie  Sandecja mogłaby już grać u siebie gdyby komisja PZPN wyraziła na to zgodę. Do tej pory jednak takiej zgody brak.

Kolejna szansa na mecz w Nowym Sączu nadarzy się 31 października. Planowany jest wówczas sportowy pojedynek z Zagłębiem Sosnowiec.

 

zdjęcia w galerii: UMNS

 

Czytaj też:

Szaleństwo na polskim i sądeckim rynku nieruchomości. Ceny szybują w kosmos, popyt nie słabnie

Share on twitter
Share on facebook
INNE POSTY

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.