Miedź zabrała punkty Sandecji

I liga. Sandecja przegrała dzisiaj z Miedzią Legnica. Formalnie gospodarzem potkania były Sandecja, ale pojedynek odbył się w Legnicy.

Pierwsza połowa to przewaga drużyny z Legnicy. W drugiej połowie Sandecja próbowała odrabiać straty miała kilka znakomitych okazji. Otwarta gra spowodowała, że Miedź grając z kontry wypunktowała swoich rywali.

SANDECJA NOWY SĄCZ – MEDŹ LEGNICA 1:3 (0:1)

0:1 Makuch 31, 0:2 Makuch 54, 1:2 Walski 62 (karny), 1:3 Mijuskovic 90(+6).

SANDECJA: Pietrzkiewicz – Wawszczyk (89 Wolny), Kobryń, Rudol, Boczek – Kasprzak (58 Fall), Sovic, Zych, Walski (66 Piter-Bućko), Janicki (58 Szczepanek) – Dikov.

MIEDŹ: Lenarcik – Carlos Martinez, Aurtenetxe, Carolina, Mijuskovic – Bruno Garcia (77 Śliwa), Tront, Dominguez (88 Bahaid), Lehaire – Makuch (86 Bednarski), Stróżyński (77 Zapolnik).

Tak padły gole:

0:1 – akcja lewą stroną boiska, Patryk Makuch po otrzymaniu dokładnego podania z bliskiej odległości wpakował piłkę do siatki.

0:2 – ponownie w roli głównej Patryk Makuch, który w stuprocentowej sytuacji minął Dawida Pietrzkiewicza i skierował piłkę do pustej bramki.

1:2 – rzut karny pewnie wykonany przez Walskiego.

1:3 – Błażej Szczepanek piłkę ręką we własnym polu karnym. Jedenastkę pewnie wykorzystał zawodnik Miedzi.