Masz lekkie pióro? Weź udział w konkursie literackim i wygrywaj nagrody!

Małopolskie Towarzystwo Oświatowe wraz z Zespołem Szkół Społecznych „Splot” z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Jana Karskiego w Nowym Sączu już po raz siedemnasty organizuje Konkurs Literacki  „Pióro Splotu”. Kochasz literaturę i umiesz ją tworzyć? Weź udział w konkursie i pokaż lekkość twojego pióra.

PROTGAST5

Konkurs dedykowany jest młodzieży, która pasjonuje się literaturą.  Aby wziąć w nim udział wystarczy przed 16 kwietnia 2018r. napisać jedno opowiadanie lub/i trzy wiersze i przesłać je w 6 egzemplarzach na adres: Zespół Szkół Społecznych „Splot”, ul. Limanowskiego 7,33-300 Nowy Sącz, z dopiskiem na kopercie: ”Pióro Splotu” oraz pseudonimem uczestnika. Prace można składać również osobiście. Tematyka utworów jest dowolna.

Uczestnicy kwalifikują się w dwóch grupach wiekowych:
Seniorzy (urodzeni w latach: 01.01.1999 r. – 31.12.2002 r.);
Juniorzy (urodzeni w latach: 01.01.2003 r. – 31.12.2006 r.).

Zwycięzca kategorii „senior” otrzyma nagrodę pieniężną w wysokości 300 zł. Za drugie i trzecie miejsce odpowiednio nagrodą będzie 200 i 100 zł. Nagrodami w kategorii „junior” są książki.

Prace oceniać będzie jury w składzie: przewodniczący: Andrzej Warzecha, członkowie: Dorota Kulig, Wojciech Kudyba, Wojciech Molendowicz, Grzegorz Rapcia oraz  Małgorzata Gucwa. Finał Konkursu przewidziany jest na maj 2018 r. Więcej informacji o konkursie znajdziesz pod adresem: http://www.splot.info/.

Konkurs organizowany jest dzięki wsparciu finansowemu Miasta Nowego Sącza.

MAGIK MAŁA
Share on twitter
Share on facebook
INNE POSTY
Studio DTS

Jak firmie, w której pracuje 1500 osób, udaje się zapanować nad koronawirusem? Czy pandemia mocno zaszkodziła branży kolejarskiej? Na te i inne pytania odpowiada gość Studia DTS Zbigniew Konieczek, prezes spółki Newag w Nowym Sączu.

Najczęściej wyświetlane

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

[mailpoet_form id="1"]