Krynica Źródłem Kultury: Przed państwem Margaret!

Weekend zapowiada się wyjątkowo. Trwa 5. edycja cyklu Krynica Źródłem Kultury. Tym razem na scenie Pijalni Głównej gwiazdy pojawią się trzykrotnie. Dziś publiczność rozgrzeje Dżem, jutro wystąpi IRA, natomiast w niedzielę mikrofon przejmie Margaret. Z tej okazji mamy dla Was dwie podwójne wejściówki na koncert artystki. Co zrobić żeby wygrać jedną z nich? Przeczytaj poniżej.

wsb3

Jak zwykle w trakcie całego cyklu imprez w krynickiej Pijalni pojawiają się największe gwiazdy polskiej sceny muzycznej. Za nami koncerty Macieja MaleńczukaLao Che i Pawła Domagały, jednak czeka nas jeszcze więcej wydarzeń. Przed większością koncertów występują też finaliści warsztatów Festiwalu Supportów.

Koncert Margaret miał mieć miejsce 19 stycznia, jednak z powodu żałoby narodowej został przeniesiony na najbliższą niedzielę (3. lutego).

Mamy dla naszych Czytelników dwa podwójne zaproszenie na jej występ.

Ogromną pasją artystki jest moda, dlatego, aby otrzymać jedno z zaproszeń, znajdź na naszym profilu na Facebooku post z informacją o koncercie i w komentarzu pod nim napisz, co ubrałbyś na koncert Margaret i dlaczego.

Będzie nam również miło, jeśli post dotyczący koncertu udostępnisz na swoim profilu.

Zgłoszenia przyjmujemy dziś (1. lutego) do godz. 21. Później wyłonimy zwycięzców, czyli autorów najciekawszych i najbardziej kreatywnych komentarzy. Szczęśliwcy w niedzielę wraz z osobami towarzyszącymi znajdą się na koncercie, który rozpoczyna się o godzinie 19:00 w Pijalni Głównej.


Margaret jest jedną z najpopularniejszych artystek młodego pokolenia, a jej teledyski mają miliony wyświetleń na YouTube. Margaret swoją przygodę z muzyką zaczęła w 2009 r., startując w programie „Szansa na sukces, gdzie została laureatką jednego z odcinków. W 2010 r. działała w grupie Gosia Jamroży Project (lub Margaret J. Project), z którą nagrała kilka piosenek. W 2011 r. założyła bloga Margaret-j.blogspot.com, gdzie prezentowała swoje stylizacje. Jej oryginalność została doceniona m.in. przez producentów i jury programu „Moda z bloga”, emitowanego na TVN Style. W 2011-2012 r. aktywnie prowadziła bloga, publikując ponad 100 wpisów rocznie. Od 2013 r. skupia się głównie na muzyce.

Artystka jest laureatką takich nagród jak MTV Europe Music Awards, Eska Music Awards, Super Jedynki. Dwukrotnie wygrała w plebiscycie Kobieta Roku Glamour oraz w plebiscycie Radia Zet. Zdobyła również wiele nominacji, w tym m.in. do Kids’ Choice Awards, Wiktorów czy Telekamer.

Harmonogram wydarzeń z cyklu ,,Krynica Źródłem Kultury": 

Dżem 1 lutego 19.00

IRA 2 lutego 19.00

Margaret 3 lutego 19:00

Happysad 8 lutego 19.00

Krzysztof Cugowski z zespołem Mistrzów 9 lutego 19.00

Dawid Podsiadło 11 lutego 19.00

Drugi koncert Dawida Podsiadło 12 lutego 

Lady Pank 15 lutego 19.00

Andrzej Piaseczny 16 lutego 19.00

Kabaret Hrabi 17 lutego 19.00

Ania Dąbrowska 22 lutego 19.00

Więcej szczegółów i zakup biletów --->TUTAJ

Źródło: krynicazrodlemkultury.pl

WIŚMAŁA2020

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.