Łukasz „Boom Boom” Pławecki wraca! „Nie musieliście długo czekać”

Łukasz „Boom Boom” Pławecki wraca! „Nie musieliście długo czekać”

W środę na swoim profilu na Facebooku kickboxer Łukasz Pławecki poinformował, że niebawem powróci na ring.

Tak jak zapowiadałem nie musieliście długo czekać. Kolejną walkę stoczę już w wyższej kategorii wagowej i będzie to również walka o wysoką stawkę, bo o pas mistrzowski federacji FightExclusiveNight w wadze do 77 kg. Moim rywalem będzie Wojciech Wierzbicki, który podobnie jak ja lubi bezpardonowe wymiany, co pokazywał nie raz w ringu federacji. Zmiana kategorii wagowej to wyzwanie. Ale ja lubię wyzwania. W ubiegłym roku zdobyłem trzy pasy mistrzowskie w trzy miesiące. Pas FEN-u mam zamiar zdobyć w maju i bronić go przez długi czas. Bądźcie tam ze mną. Wkrótce podam szczegóły odnośnie zorganizowanego wyjazdu do Wrocławia. 25 maja, FightExclusiveNight, HERE COMES THE BOOM! – napisał zawodnik Halnego Nowy Sącz.

Jak informuje portal Madfight24.com występ Pławeckiego na gali FEN 21 będzie dla niego debiutem, ale jak sam mówi długo wyczekiwanym, pod szyldem federacji. Łukasz Pławecki to aktualnie numer jeden rankingu P4P (bez podziału na kategorie wagowe) polskiego zawodowego K-1.

Kilka dni temu nie doszło do walki naszego zawodnika w Chinach. Powodem było niewypełnienie przez niego limitu wagowego (więcej tutaj).

Odwiedź konto autora na Twitterze!

Fot. Łukasz Pławecki archiwum

Share on twitter
Share on facebook