Lipnica Wielka, Jasienna i Piwniczna-Zdrój w najnowszym teledysku Izabeli Szafrańskiej

Kolejny utwór z debiutanckiej płyty Izabeli Szafrańskiej doczekał się teledysku. Tym razem klip powstał na rodzinnej ziemi artystki, czyli na Sądecczyźnie.

Słowa do utworu ,,Stromą granią” są autorstwa Mirki Szawińskiej. Muzykę skomponował Marcin Partyka.

– Teledysk powstał na mojej ukochanej Sądecczyźnie: w Lipnicy Wielkiej (moja rodzinna miejscowość), w Jasiennej i w Piwnicznej Zdroju. Dziękujemy Gminie Korzenna za wsparcie! Ta piosenka TO CAŁA JA! Mam nadzieję, że Wam się spodoba! Piszcie o swoich wrażeniach! Komentujcie! Udostępniajcie! – pisze na swoim profilu na Facebooku Iza.

Krążek ,,Z bursztynu”, z którego pochodzi utwór, zawiera 12 piosenek do tekstów Justyny Holm, Jana Wołka, o. Wacława Oszajcy, Grzegorza Tomczaka, Jana Kondraka, Mirki Szawińskiej, Małgorzaty Wojciechowskiej, Janusza Kukuły, Katarzyny Walentynowicz, Marcina Partyki oraz Izabeli Szafrańskiej.

Koncert promujący płytę odbył się 30 listopada w Służewskim Domu Kultury w Warszawie. Natomiast sądeczanie będą mieli okazję wysłuchać najnowszych utworów 15 lutego w Małopolskim Centrum Kultury SOKÓŁ w Nowym Sączu.

Ponad miesiąc temu pisaliśmy o piosence ,,Bursztynowa królowa”, która stanowiła przedsmak debiutanckiego albumu Izabeli Szafrańskiej.

fot. screen teledysku: Youtube – Nutka z Kropką

 

Melodię kolędy, którą śpiewa cała Polska skomponował muzyk ze Starego Sącza

Share on twitter
Share on facebook
INNE POSTY

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.