Już jest! Bursztynowa Królowa w wykonaniu Izabeli Szafrańskiej

Wczoraj w sieci ukazał się najnowszy teledysk Izabeli Szafrańskiej. ,,Bursztynowa Królowa” autorstwa Marcina Partyki, to jeden z utworów, które znalazły się na debiutanckiej płycie sądeczanki.

Krążek ,,Z bursztynu” zawiera 12 piosenek do tekstów Justyny Holm, Jana Wołka, o. Wacława Oszajcy, Grzegorza Tomczaka, Jana Kondraka, Mirki Szawińskiej, Małgorzaty Wojciechowskiej, Janusza Kukuły, Katarzyny Walentynowicz, Marcina Partyki oraz Izabeli Szafrańskiej.

,,Bursztynowa Królowa” to przedsmak tego, co przyniesie płyta oraz zbliżający się premierowy koncert, o którym pisaliśmy TUTAJ.

Poniżej najnowszy teledysk Izabeli.

Izabeli Szafrańskiej z Lipnicy Wielkiej zrobiło się głośno w 2014 roku, gdy razem z siostrami dostała się do finału VI edycji programu muzycznego „Must be the music”. W ubiegłym roku zyskała jednak znacznie większą popularność, występując w telewizyjnym show – The Voice of Poland.

teledysk: Youtube – Nutka z Kropkąc4

fot. kadr z teledysku

Share on twitter
Share on facebook
INNE POSTY

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.