Łazy Biegonickie. Zderzenie dwóch osobówek

Łazy Biegonickie. Zderzenie dwóch osobówek

Łazy Biegonickie zderzenie samochodów

Na skrzyżowaniu ulic Biegonickiej i Jana Pawła II w Łazach Biegonickich (gmina Stary Sącz) zderzyły się dwa samochody osobowe: Volkswagen oraz Renault. Do zdarzenia doszło wczoraj (20 maja) około 14:45.

Autami poróżowały łącznie trzy osoby, w tym dziecko. Wszyscy wysiedli z pojazdów o własnych siłach. Kiedy służby dotarły na miejsce, uczestnicy zdarzenia znajdowali się pod opieką mieszkańców pobliskiego domu. Jedna osoba była poszkodowana. Otrzymała pierwszą pomoc z rąk strażaków, a następnie zajęła się nią załoga karetki pogotowia ratunkowego i przewiozła do szpitala.

Strażacy z JRG nr 2 w Nowym Sączu oraz OSP Nowy Sącz Biegonice zabezpieczyli teren, odłączyli akumulatory w uszkodzonych samochodach i zakręcili zawór bezpieczeństwa na butli LPG w Volkswagenie.

Druhowie OSP pozostali na miejscu do zakończenia prowadzonych przez policję czynności wyjaśniających, kierując w tym czasie wahadłowo ruchem. Następnie usunęli z jezdni pozostałości do zdarzeniu.

fot. PSP w Nowym Sączu

Czytaj też: Sędziszowa. Czworonożny Motor znalazł podpalacza

Share on twitter
Share on facebook
INNE POSTY
Play Video about WOPR Bartkowa - Posadowa

Promesy dla jednostek WOPR z Małopolski. Jak przysłużą się ratującym nam życie?

Play Video about Enklawa Starosądecka

Enklawa Starosądecka – wygodne i nowoczesne mieszkania w Starym Sączu

AFTERMOVIE z SUMMER SĄCZ FESTIVAL w WSB-NLU! //SMOLASTY | OTSOCHODZI | MARGARET | BARANOVSKI

Temat dnia

BIZNES MISJA

Najczęściej wyświetlane

Reklama

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.