Pozostały tylko godziny do wielkiej szansy Ewy Novel

Pozostały tylko godziny do wielkiej szansy Ewy Novel

Ewa Novel

Już nie dni, a godziny można odliczać do wielkiego finału Szansy na sukces. Chyba każdy sądeczanin wie, że o możliwość udziału w Debiutach podczas festiwalu w Opolu walczyć też będzie Ewa Novel – artystka z Nowego Sącza. Wokalistka wystąpi u boku gwiazdy swojego odcinka eliminacyjnego, czyli Ireny Santor.

Ewa przyznaje, że trochę denerwuje się przed tak ważnym dla siebie występem. – Ale taki stres jest potrzebny moim zdaniem. Jest mobilizujący – zaznacza.

Emisja odcinka finałowego Szansy na sukces rozpocznie się jutro (22 maja) o godzinie 15:05 w TVP2. Sądeczance potrzebne jest nasze wsparcie. Tylko dzięki SMS-owym głosom będzie mieć szansę na spełnienie marzenia o występie na opolskiej scenie.

A jak Ewa wspomina swój udział w odcinku eliminacyjnym? Jak zdradza, bała się utworu, który ostatecznie wylosowała, czyli ,,Powrócisz tu”. W dodatku została pierwsza ,,wywołana” na scenę, czego się nie spodziewała. – Byłam przygotowana, ale chciałam tak posiedzieć, chwilkę posłuchać innych i zaśpiewać. Nie uprzedzili mnie, że będę pierwsza i nagle zostałam wyrwana – wyjaśnia. Podczas występu czuła duży stres, więc nie liczyła na zwycięstwo.

W rzeczywistości jednak podbiła serce Ireny Santor swoim wykonaniem, dzięki czemu już jutro zmierzy się z dziesięciorgiem pozostałych finalistów. Trzymamy kciuki i telefony w dłoniach!

Więcej artykułów na temat Ewy Novel i jej twórczości znajdziesz TUTAJ. Zapraszamy do obejrzenia filmu zamieszczonego poniżej, w którym artystka opowiada o przygotowaniach do finału Szansy na sukces.

fot. Ewa Novel

Share on twitter
Share on facebook
INNE POSTY
Play Video about WOPR Bartkowa - Posadowa

Promesy dla jednostek WOPR z Małopolski. Jak przysłużą się ratującym nam życie?

Play Video about Enklawa Starosądecka

Enklawa Starosądecka – wygodne i nowoczesne mieszkania w Starym Sączu

AFTERMOVIE z SUMMER SĄCZ FESTIVAL w WSB-NLU! //SMOLASTY | OTSOCHODZI | MARGARET | BARANOVSKI

Temat dnia

BIZNES MISJA

Najczęściej wyświetlane

Reklama

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.