Kto zostanie Najpopularniejszym Sportowcem Sądecczyzny 2017 roku?

Jeszcze tylko przez dwa dni (do 23 grudnia włączenie) można zgłaszać kandydatów na Najpopularniejszego Sportowca Sądecczyzny 2017 roku. Trzeba podać imię i nazwisko sportowca oraz jego osiągnięcia. Wybraniec zostanie uhonorowany na uroczystej gali na początku 2018 roku. 

– Przed nami już 15. edycja tego plebiscytu, który zaczynaliśmy 15 lat temu. Nie sądziłem, że będzie on miał taką rangę i będzie cieszył się taką popularnością.  Notujemy coraz większą ilość zgłoszeń – mówi Tomasz Michałowski, prezes Stowarzyszenia dla Miasta, zastępca dyrektora Wydziału Kultury, Sportu, Komunikacji Społecznej i Promocji Urzędu Miasta Nowego Sącza.

-Mamy bardzo wielu zdolnych sportowców zarówno w dyscyplinach indywidualnych jak i drużynowych. W tym roku zgłoszenia zbieramy do 23 grudnia – dodaje. 

Kandydatury publikowane są na bieżąco na stronie Stowarzyszenia Dla Miasta na Facebooku TUTAJ.

-Będziemy je prezentować do 1 stycznia. Od 2 stycznia zacznie się drugi, właściwy etap, a więc głosowanie w wyniku którego wybierzemy najlepszą piętnastkę sportowców. 

Jak co roku będą także wyróżnienia przyznawane przez organizatorów. Będą to: Drużyna Roku, Trener Roku, Trener roku w dyscyplinach zespołowych, Talent Roku, Zaskoczenie Roku, Impreza Roku.

***

W zeszłym roku największą ilość głosów zebrał Grzegorz Basta, bokser z Gródka nad Dunajcem.

Pozostałe wyróżnienia otrzymali:

Trener Roku: Łukasz Mężyk, siatkówka – SKPS Dunajec Nowy Sącz
Drużyna roku, siatkowka – SKPS Dunajec Nowy Sącz
Talent roku, siatkówka – Karolina Wojta
Turystyczno-Sportowy projekt roku – „Boso po Koronę – Karol Trojan
Sportowa impreza roku, piłka nożna – Łukasz Frączek SUFIGS LIGA
Akcja Roku – Sandecja w przedszkolach

Fot. Ilustracyjne – Gala Sportowca Roku 2016, www.sportowysacz.pl 

Share on twitter
Share on facebook
INNE POSTY

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.