Krzysztof Ignaczak w Piwnicznej-Zdroju. Za nami Mistrzostwa Polski Leśników (zdjęcia)

Krzysztof Ignaczak w Piwnicznej-Zdroju. Za nami Mistrzostwa Polski Leśników (zdjęcia)

krzysztof ignaczak, piwniczna, siatkówka, mistrzostwa polski leśników

To była doprawdy ciekawa impreza siatkarska w nadpopradzkiej miejscowości. Przez trzy dni trwającego tygodnia w Piwnicznej – Zdroju odbywały się XIV Mistrzostwa Polski Leśników. Gościem specjalnym był Mistrz Świata i wieloletni reprezentant Polski – Krzysztof Ignaczak.

Impreza była zorganizowana przez Regionalną Dyrekcję Lasów Państwowych w Krakowie. Dzięki staraniom i zaangażowaniu leśników z Nadleśnictwa Piwniczna na czele z Nadleśniczym Stanisławem Michalikiem impreza odbyła się z pompą i przyniosła wiele sportowych emocji. Swój wkład mieli także uczniowie Zespołu Szkół im. ks. prof. Józefa Tischnera w Starym Sączu. Koordynacją wydarzenia zajął się Krzysztof Tomasiak.

– Obserwowaliśmy wszystko to, czym w istocie jest sport – zaangażowanie, wysiłek, nadzieję i stojącą na najwyższym poziomie technikę zawodników. Potwierdzeniem tego, jak głęboko w graczach zakorzeniona jest zasada fair-play stała się nieoczekiwana, dodatkowa nagroda indywidualna dla Mateusza Latonia, zawodnika drużyny RDLP w Krakowie, wręczona za przyznanie się do bloku niezauważonego przez sędziego, co mogło łatwo odmienić losy spotkania – informuje Regionalna Dyrekcja Lasów Państwowych w Krakowie.

Tytuł Mistrzów Polski zdobyła drużyna Regionalnej Dyrekcji Lasów Państwowych w Toruniu, która w finałowej potyczce pokonała Regionalną Dyrekcję Lasów Państwowych w Szczecinie. Brązowy medal przypadł ekipie Regionalnej Dyrekcji Lasów Państwowych w Lublinie.

Podczas ceremonii zakończenia pojawił się gość specjalny Krzysztof Ignaczak – były reprezentant Polski, Mistrz Świata. Grający na pozycji libero siatkarz wraz z p.o. Zastępcą Dyrektora Generalnego Lasów Państwowych ds. nieruchomości i zamówień Magdaleną Kapuścińską, p.o. Zastępcą Dyrektora Generalnego Lasów Państwowych ds. gospodarki leśnej Janem Taborem oraz Dyrektorem RDLP w Krakowie oraz Pawłem Szczygłem, wręczał zawodnikom statuetki, medale i puchary.

Fot: RDLPwK

Czytaj także: Wylosowano pary 1/8 finału Pucharu Polski. Sandecja zagra ze Śląskiem Wrocław

Share on twitter
Share on facebook

Otwarcie punktu informacyjnego Krakowskiego Parku Technologicznego w Nowym Sączu

WAŻNE !

Play Video about Gmina Stary Sącz

Rozbudowa sieci wodociągowej i kanalizacyjnej na terenie Gminy Stary Sącz

BIZNES MISJA

Najczęściej wyświetlane

Reklama