Remis Sandecji z Termaliką. Emocjonująca końcówka meczu (fotorelacja)

Remis Sandecji z Termaliką. Emocjonująca końcówka meczu (fotorelacja)

I liga. Sandecja Nowy Sącz zremisowała z Termaliką. W końcówce wyrównującego gola zdobył Fall. Sądeczanie kończyli mecz w dziesiątkę.

 

SANDECJA NOWY SĄCZ – TERMALICA BRUK-BET NIECIECZ 1:1 (0:0)

0:1 Mesanovic 70, 1:1 Fall 82.

Żółte kartki: Walski, Sovsić dwie, Iskra, Gabrych – Putiwcew.

Czerwona kartka: Sovsic w 90 minucie (w konsekwencji dwóch żółtych).

SANDECJA: Putnocy – Boczek, Słaby, Piter-Bucko, Iskra – Kasprzak, Mas (65 Gabrych), Wróbel (85 Toporkiewicz), Sovsic – Walski (46 Surzyn), Fall.

TERMALICA: Loska – Ambrosiewicz, Biedrzycki, Blachewicz, Dombrovskij – Kadlec, Polyarus (80 Tekijaski), Poznar (59 Śpiewak), Radwański (70 Karasek) – Rep (59 Mesanovic), Putvitsev (80 Grabowski).

Mecz toczył się w trudnych warunkach, przy padającym deszczu. Sandecja chciała już na początku zaskoczyć rywali, bardzo dobrą okazję zmarnował Fall i Iskra. Gra toczyła się głównie w środkowej strefie boiska, niewiele było sytuacji podbramkowych. Termalika w pierwszej połowie nie zagroziła poważnie bramce sądeckiego zespołu.

Mecz ożywił się po zmianie stron. Drużyna gości śmielej zaatakowała, niezłą okazję miał Radwański i Dombrovskij. Sandecja również miała swoje szansę na gola, zwłaszcza po strzale Falla, gdy piłka odbiła się od poprzeczki. Niestety w 70 minucie szybka kontra gości przyniosła im prowadzenie. Podopieczni Stanislava Vargi nie poddawali się. Po upływie 10 minut zdołali doprowadzić do wyrównania, gdy Fall popisał się celną główką. W końcówce Sandecja przeważała, ale wynik nie uległ już zmianie.

Fot. Adrian Maraś

Share on twitter
Share on facebook

Otwarcie punktu informacyjnego Krakowskiego Parku Technologicznego w Nowym Sączu

WAŻNE !

Play Video about Gmina Stary Sącz

Rozbudowa sieci wodociągowej i kanalizacyjnej na terenie Gminy Stary Sącz

BIZNES MISJA

Najczęściej wyświetlane

Reklama