Krynica – Zdrój: źródło kultury zasilą w ten weekend Kamil Bednarek i Waldemar Malicki. Będzie też koncert walentynkowy

W ramach cyklu Krynica Źródłem Kultury w tym tygodniu czekają nas aż trzy koncerty.

wsb3

W piątek w Pijalni Głównej zagra Kamil Bednarek – laureat MTV Europe Music Award oraz jeden z najbardziej popularnych artystów Polskiej sceny muzycznej, powraca w specjalnym projekcie muzycznym zatytułowanym „Bednarek – Inaczej”. Możemy się spodziewać nowych aranżacji, fuzji, remiksów i bogactwa doznań audiowizualnych. Takiego Kamila Bednarka jeszcze nie widzieliście!

W sobotę odbędzie się Koncert Walentynkowy – Anna German. Niezapomniana. Gwiazdą wieczoru będzie Joanna Nawrot, znana w w Polsce i na świecie  jako jedna z najlepszych interpretatorek twórczości Anny German, która z pewnością przeniesie słuchaczy w świat klasycznej piosenki, w nowych, niezwykłych aranżacjach. Wśród przebojów znajdą się między innymi  ” Człowieczy los”, „Tańczące Eurydyki”,  Moje miejsce na ziemi”, ” Jedna chwila”, ” Jesteś moją miłością” i wiele, wiele innych.

Na zakończenie weekendu, w niedzielę, Klasyka po bandzie, czyli Waldemar Malicki. Oszałamiająca muzyka, pełna seksapilu czteroosobowa formacja oraz rozbrajające żarty „tu i teraz”, to pełne pozytywnej energii koncertowe show. Pianista wraz z czarującą wiolonczelistką i porywającymi solistami zaprezentują największe hity Pucciniego, Brahmsa, Verdiego czy Bizeta, które zaskoczą swoim brzmieniem niczym przeboje napisane współcześnie. Pełen temperamentu koncert będzie także spotkaniem z wyśmienitym humorem! Kilkadziesiąt skeczy muzycznych przeplecie się z dowcipem politycznym, obyczajowym i światopoglądowym.

Bilety na wydarzenia można kupić w internecie na stronie https://www.ebilet.pl/muzyka/festiwale/krynica-zrodlem-kultury/ oraz na miejscu w Pijalni Głównej. Wszystkie wydrzenia rozpoczynają się o godzinie 19:00.

Dla naszych Czytelników mamy trzy zaproszenia na wspomniane wyżej koncerty. Podwójne! 

Aby zapewnić sobie szansę na jedno z nich, znajdź na naszym profilu na Facebooku post z informacją o weekendowych atrakcjach cyklu „Krynica Źródłem Kultury” i w komentarzu pod nim napisz który koncert cię interesuje, z kim chcesz na nim być i dlaczego?

Będziemy też wdzięczni za udostępnienie postu.

Konkurs rozstrzygniemy jutro (czwartek) około południa.

 

,,Trzeba wiedzieć kiedy ze sceny zejść niepokonanym”. Historyczny koncert zespołu Perfect w Krynicy-Zdroju

JULAPRZED
ZESZYTYBOBO
Share on twitter
Share on facebook
INNE POSTY

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

[mailpoet_form id="1"]