Krynica-Zdrój. Stowarzyszenie Sursum Corda zaprasza na 3 dni wymiany doświadczeń i refleksji nad przyszłością poradnictwa w Polsce [ZAPOWIEDŹ]

Krynica-Zdrój. Stowarzyszenie Sursum Corda zaprasza na 3 dni wymiany doświadczeń i refleksji nad przyszłością poradnictwa w Polsce [ZAPOWIEDŹ]

Trzy dni wymiany doświadczeń, myśli, wiedzy oraz inspiracji! Stowarzyszenie Sursum Corda zaprasza na konferencję pt. ,,Nieodpłatna pomoc prawna, nieodpłatne poradnictwo obywatelskie – skutecznie i profesjonalnie”. W tym celu organizatorzy chcą stworzyć w Krynicy-Zdroju specjalną przestrzeń do dyskusji oraz dzielenia się refleksjami dotyczącymi przyszłości poradnictwa w Polsce.

Już w tym tygodniu, w dniach 13-15 września w Krynicy-Zdroju (Hotel Pegaz****) Stowarzyszenie Sursum Corda zaprasza do dyskusji nad przyszłością poradnictwa w Polsce. Osobami zaproszonymi do uczestnictwa w niej są  przedstawiciele samorządów terytorialnych oraz organizacji, działających w obszarze poradnictwa.
,,Wszystko po to, by profesjonalnie i skutecznie organizować i zarządzać zadaniami z zakresu poradnictwa, w kontekście praktycznych rozwiązań” – podkreślają organizatorzy.
Celem wydarzenia jest przede wszystkim zastanowienie się nad możliwymi perspektywami oraz optymalnym modelem poradnictwa w naszym kraju.
,,Konferencja stworzy przestrzeń i czas na dyskusję oraz dzielenie się dobrymi praktykami” – dodają organizatorzy.
Całość przedsięwzięcia realizowana jest w ramach projektu „Poradnictwo – skutecznie i profesjonalnie”, który to finansowany jest ze środków Narodowego Instytutu Wolności – Centrum Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego, dzięki Rządowemu Programowi Wspierania Rozwoju Organizacji Poradniczych na lata 2022-2033.
Szczegółowe informacje dotyczące zapisów jak i harmonogram na poszczególne dni znajduje się TUTAJ.

 

fot. materiały promocyjne organizatora/pixabay

Czytaj też:

Stary Sącz. Byk z grilla – hitem kulinarnym Agropromocji 2023 [ZDJĘCIA]