Będzie bal dla Wiktorii Wróbel. Można pomóc i dobrze się bawić

Będzie bal dla Wiktorii Wróbel. Można pomóc i dobrze się bawić

Bal dla Wiktorii

Przed nami kolejna akcja dla Wiktorii Wróbel – małej sądeczanki walczącej z ciężką chorobę genetyczną – SMA typu 0. Będzie można pomóc, a przy tym dobrze się bawić. Terapia genowa, której potrzebuje siedmiomiesięczna dziewczynka, kosztuje 10 milionów złotych. Do tej pory zebrano ponad 4 miliony.

Bal charytatywny organizowany przez Fundację GARDA oraz Fundację „Się żyje… z autyzmem” odbędzie się 23 września w restauracji „Gościnna Chata” w Wysowej-Zdroju (powiat gorlicki). Impreza rozpocznie się o godzinie 19:00, a na jej uczestników czeka sporo atrakcji. Restauracja przygotuje dania ze swojego menu, a bawić się będzie można przy muzyce, którą zapewni DJ Norbi. W planach jest także prawdziwa uczta dla ucha – koncert Ewy Novel oraz pokaz akrobacji powietrznych w wykonaniu grupy Upside Down.

– Nie zabraknie również licytacji wartościowych przedmiotów, voucherów, dzieł sztuki oraz pamiątek z autografami gwiazd sportu. To doskonała okazja, aby zdobyć nie tylko niezapomniane wspomnienia, ale także pomóc Wiktorii w jej walce o zdrowie i życie – zaznacza Grzegorz Migda, prezes Fundacji Garda.

Udział w tej wyjątkowej charytatywnej nocy kosztuje 350 złotych od osoby. Konieczna jest wcześniejsza rezerwacja miejsca poprzez kontakt z Fundacją Garda mailowo – [email protected] lub przez media społecznościowe – TUTAJ.

O małej wojowniczce pisaliśmy między innymi TUTAJ.

fot. strona wydarzenia na Facebooku