Korzenna: zderzenie osobówek. Jedna znalazła się w rowie

Wczoraj (23 stycznia) w Korzennej doszło do groźnie wyglądającego zdarzenia z udziałem trzech samochodów osobowych. Sytuacja miała miejsce około około godziny 15.30 na drodze powiatowej relacji Wilczyska - Nowy Sącz w pobliżu miejscowości Trzycierz.

wsb3

- Kierujący volkswagenem passatem, chcąc uniknąć uderzenia w tył pojazdu skręcającego w lewo, zjechał na pobocze i stracił panowanie nad pojazdem. Następnie uderzył w bok jadącej z naprzeciwka toyoty, która wpadła do pobliskiego rowu i uderzyła w drzewo - relacjonuje asp. Iwona Grzebyk-Dulak, Oficer Prasowa KMP w Nowym Sączu.

Na szczęście nikt nie odniósł obrażeń. Jak dodaje policjantka, wszyscy uczestnicy zdarzenia byli trzeźwi. Sprawca kolizji, czyli kierowca volkswagena został ukarany mandatem karnym, za spowodowanie zagrożenia bezpieczeństwa w ruchu drogowym (Art. 86. § 1 Kodeksu Wykroczeń).

fot. W.M.

FORDOSOLATO

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.