Zostało tylko 100 dni! Młodzi sądeczanie zatańczyli poloneza! [ZDJĘCIA, FILM]

Sądeccy maturzyści na sto dni przed maturą zatańczyli poloneza. Setki par zebrały się dziś w samym sercu miasta, aby wspólnie zatańczyć i rozpocząć odliczanie do najważniejszego egzaminu w ich życiu...

Renault2

Spotkania w rynku stały się już tradycją. Dzisiejszy wspólny polonez był już trzynastym z kolei odtańczonym w Nowym Sączu. Pięknej choreografii Dariusza Migacza przewodniczyli tradycyjnie członkowie zespołu "Sądeczanie".

Poloneza wraz z młodzieżą zatańczyli również: Prezydent Ludomir Handzel, zastępcy prezydenta: Magdalena Majka i Artur Bochenek, sekretarz Piotr Lachowicz, dyrektor Wydziału Edukacji i Wychowania Małgorzata Belska oraz dyrektor Wydziału Komunikacji Społecznej i Kultury Marcin Poręba.

-Dziś widzę wiele uśmiechów na twarzach, ale przed wami 100 dni ciężkiej pracy. Proszę was jak prezydent miasta, ojciec i kiedyś też maturzysta, abyście nie stracili w tym czasie ani godziny. To co macie w głowach, tego nigdy wam nie odbierze. Trzymam za was kciuki i życzę powodzenia - mówił prezydent Ludomir Handzel.

Jak podkreślił, ma nadzieję, że ci, którzy wyjadą na studia, wrócą po nich do Nowego Sącza.

 

 

Jest szansa na pociąg z Sądecczyzny na Podkarpacie

 

WIŚMAŁA2020

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.