Korzenna: bezmyślny kierowca zdewastował fragment nowej drogi

Wczoraj (6 listopada) wieczorem nieznany kierowca, pomimo taśm zabezpieczających, wjechał na nowo budowaną betonową drogę Korzenna Berdysiówki, niszcząc jej końcowy fragment. Straty wynoszą kilka tysięcy złotych.

Prace były już prowadzone na końcowym odcinku trasy. Wczoraj wylano tam beton, co oznacza, że dopiero po minimum dwóch tygodniach nawierzchnia osiągnęłaby odpowiednią twardość.

Mimo zabezpieczenia miejsca, kierujący wjechał na drogę, chcąc tym samym prawdopodobnie skrócić czas podróży. W rezultacie pozostawił na świeżo położonej nawierzchni głębokie ślady po kołach.

Co prawda zniszczenia zostały już naprawione, ale ta bezmyślność wpłynie na jakość betonowej drogi.

O sprawie poinformowano policję.

fot. korzenna.pl

FORD OSO

3 comments

  1. Www 9 listopada, 2019 at 20:25 Odpowiedz

    Dwa worki cementu, roboczogodziny, sprzęt i się uzbiera. Wykonawca ma dokładać chociażby na te dwa worki cementu? A z jakiej racji? Ludzie to są głupi i myślą że jak straty nie wielkie to to jest nic. Jak to są dwa worki cementu to idź to napraw na własną rękę

  2. Chryzostom 12 listopada, 2019 at 18:46 Odpowiedz

    No uszkodzenia mogą wie wydawać niewielkie ale wliczyć trzeba skucie . Koszt wylanego betonu , betonu którego trzeba wylać koszty sprzętu i pracy i się uzbiera tego trochę

Wypowiedz się w tej sprawie

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w Polityce prywatności oraz regulaminem, dostępnymi na stronie internetowej.