Tragiczny wypadek w Nowym Sączu. Nie żyje starszy mężczyzna

Dziś rano przy ul. Krakowskiej mężczyzna kierujący pojazdem osobowym zjechał z drogi i uderzył w słup. Po przybyciu na miejsce służb ratunkowych okazało się, że kierowca nie żyje. 

- O godzinie 9:09 otrzymaliśmy zgłoszenie, że samochód osobowy wypadł z drogi i uderzył w przydrożny słup oświetleniowy przy ul. Krakowskiej. Załoga pogotowia prowadziła czynności ratownicze,  a my zajęliśmy się zabezpieczeniem miejsca zdarzenia - relacjonuje oficer dyżurny PSP w Nowym Sączu

Jak się okazało, mężczyzna nie przeżył wypadku. Prawdopodobnie do zdarzenia doszło na skutek zasłabnięcia 72-latka.

fot: Forum Mieszkańców Nowego Sącza/
Wojciech Piątkiewicz

TRADYCJATEXT

2 comments

  1. Zbigniew 8 Listopad, 2019 at 14:31 Odpowiedz

    To już nie jest wiek do prowadzenia pojazdów, gdyż zdrowie się pogarsza i w każdej chwili może dojść do zasłabnięć, a także wzrok jest już słaby, słuch też nienajlepszy.

  2. Alex 9 Listopad, 2019 at 18:14 Odpowiedz

    Jakby przeżył, policja i tak nie zabrałaby mu prawa jazdy. Sam kiedyś byłem ofiarą wypadku, który spowodował facet, który miał ponad osiemdziesiąt lat, niedoslyszał i ciężko było się z nim dogadać. Policjant, na moje pytanie czy ten mężczyzna powinien mieć nadal prawo jazdy, odpowiedział, że nic się nie stało i nie ma powodu do zabrania uprawnień…. Instruktorzy uczą jak zdać egzamin a nie jak jeździć, czego skutkiem są niedouczeni kierowcy wypuszczani na ulicę. Ale lepiej zrobić trudniejszy egzamin niż zmienić system… Ten system jest chory.

Wypowiedz się w tej sprawie