Występ Neo-Nówki coraz bliżej. Mamy dla Was kolejne bilety

Występ Neo-Nówki coraz bliżej. Mamy dla Was kolejne bilety

Jak już informowaliśmy, w połowie listopada do Nowego Sącza zawita kabaret Neo-Nówka. Grupa zaprezentuje swój najnowszy program, czyli ,,Żywot Mariana”, odzwierciedlenie życia statystycznego Polaka. Chciałbyś obejrzeć występ? Mamy dla Ciebie kolejną szansę na zdobycie podwójnej wejściówki.

Kabaret Neo-Nówka wystąpi 16 listopada o godzinie 16:00 w Hali MOSiR przy ulicy Nadbrzeżnej w Nowym Sączu.

Co zrobić, by mieć szansę na otrzymanie podwójnego zaproszenie na to wydarzenie? Wystarczy, że znajdziesz na naszym fanpage’u na Facebooku post dotyczący konkursu i w komentarzu pod nim napiszesz, dlaczego przydałaby Ci się spora dawka śmiechu.

Będziemy też wdzięczni za ,,polubienie” posta i udostępnienie go na swoim profilu.

Komentarze można dodawać do jutra do godziny 20:00 (8 listopada). Później wybierzemy najciekawszą i najbardziej kreatywną naszym zdaniem odpowiedź, a jej autor lub autorka otrzyma zaproszenie dla siebie i osoby towarzyszącej na występ kabaretu Neo-Nówka w Nowym Sączu.


Neo-Nówka to kabaret założony w 2000 roku przez grupę wrocławskich studentów. Początkowo działał pod nazwą To-Niemy. Obecnie w skład kabaretu wchodzą: Roman Żurek (założyciel i autor tekstów), Michał Gawliński oraz Radosław Bielecki.

Share on twitter
Share on facebook
INNE POSTY

WAŻNE !

100 mln zł na inwestycje drogowe w Małopolsce

FOR HEROES [ZWIASTUN]. Premiera w MCK SOKÓŁ już 6 października

Play Video about Gmina Stary Sącz

Rozbudowa sieci wodociągowej i kanalizacyjnej na terenie Gminy Stary Sącz

BIZNES MISJA

Najczęściej wyświetlane

Reklama