Korzenna. 18-latka potrącona na przejściu dla pieszych. Grybowska Policja prowadzi czynności

Korzenna. 18-latka potrącona na przejściu dla pieszych. Grybowska Policja prowadzi czynności

18-letnia dziewczyna została potrącona na oznakowanym przejściu dla pieszych w Korzennej. Kierowca samochodu marki Renault był trzeźwy, podobnie jak poszkodowana, która z obrażeniami trafiła do szpitala w Nowym Sączu.

Do incydentu doszło wczoraj w godzinach porannych. Zespół Ratownictwa Medycznego podjął decyzje o przewiezieniu młodej osoby na dalsze badania. Stan zdrowia dziewczyny jest stabilny. Czynności wyjaśniające w sprawie prowadzi Komisariat Policji w Grybowie. To kolejne tego typu zdarzenie w regionie. Dwa dni temu publikowaliśmy na łamach naszego portalu relację sądeckiego taksówkarza, który stanowczo wypowiadał się o wprowadzonych w czerwcu 2021 roku nowych przepisach.

– Codziennie boję się, że kogoś nieumyślnie zabiję. To nie jest przyjemne, żeby iść do pracy z takimi myślami. Jest mi po prostu brak słów na to co obserwuję każdego dnia. Po zmianie przepisów ludziom zmienił się także tok myślenia. Obserwuję to cały czas. Bez względu na wiek, większość osób wchodzi na pasy „na pewniaka”. Wie pan ile ja już miałem takich sytuacji jak ta przed chwilą? To cud, że nikogo jeszcze nie potrąciłem – mówił na gorąco rozzłoszczony kierowca. Całość można przeczytać – TUTAJ.

Na ten moment nie są znane okoliczności potrącenia w Korzennej. O tym czy do przepisów nie dostosowała się osoba piesza czy też kierowca samochodu Renault zdecyduje Policja podczas czynności. Te prowadzone są w sprawie o wykroczenie.

Czytaj także: Nowy Sącz. Na ulicy Sienkiewicza spłonęło dziś mieszkanie. Nie nadaje się do dalszego użytku

ikona strony głównej dts24Fot: ilustr.

Share on twitter
Share on facebook