KORONAWIRUS RAPORT – 27 maja. Nowe zakażenie w powiecie limanowskim

Łącznie potwierdzono do tej pory w Polsce 22 473 przypadki zakażenia koronawirusem, z czego 10 330 osób wyzdrowiało, a 1 028 zmarło. W Małopolsce zakażenie stwierdzono u 1 181 osób, 40 zmarło, a 804 zostało uznanych za ozdrowieńców.

godz. 17.30: Resort zdrowia podał informację o 170 nowych przypadkach zakażenia SARS-CoV-2, w tym 1 w Małopolsce. Mowa o młodej kobiecie z powiatu limanowskiego, która przebywa aktualnie w izolacji.

Dobre wieści – mamy w Małopolsce kolejnych ozdrowieńców. Jest to grupa 9 kobiet i 9 mężczyzn, w wieku od 3 miesięcy do 79 lat. 8 osób jest z powiatu myślenickiego, po 2 osoby są z Krakowa, powiatu brzeskiego i oświęcimskiego, a po 1 osobie z powiatów: bocheńskiego, suskiego, olkuskiego i proszowickiego. Przebywali oni w izolacji.

godz. 10.00: Ministerstwo Zdrowia poinformowało o 229 nowych przypadkach zakażenia koronawirusem, w tym 1 w województwie małopolskim. Zakażenie potwierdzono tym razem u 3-letniej dziewczynki z powiatu suskiego, która przebywa teraz w izolacji.

Są kolejni ozdrowieńcy w Małopolsce – 3 kobiety i 2 mężczyzn, w wieku od 6 do 73 lat. 2 osoby są z Krakowa, a po 1 osobie jest z powiatów: bocheńskiego, suskiego i myślenickiego.

UWAGA! TEKST JEST AKTUALIZOWANY. WRÓĆ DO LEKTURY ZA JAKIŚ CZAS PO NOWE INFORMACJE…

grafiki: Biuro Wojewody
fot. ilustr. pixabay.com

Share on twitter
Share on facebook
INNE POSTY

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.