KORONAWIRUS RAPORT – 23 maja. Coraz więcej ozdrowieńców na Sądecczyźnie

Łącznie potwierdzono do tej pory w Polsce 20 931 przypadków zakażenia koronawirusem, z czego 8 977 osób wyzdrowiało, a 993 zmarły. W Małopolsce zakażenie stwierdzono u 1 171 osób, 40 zmarło, a 719 zostało uznanych za ozdrowieńców.

godz. 17.35: Resort zdrowia podał informację o 97 nowych przypadkach zakażenia koronawirusem, w tym 1 w województwie małopolskim. Mowa o młodej kobiecie z Krakowa, która przebywa w izolacji.

5 kolejnych osób z Małopolski nie ma już objawów choroby COVID-19. Są to 3 kobiety i 2 mężczyzn, w wieku od 23 do 59 lat. Po 2 osoby są z Krakowa i powiatu krakowskiego, a 1 osoba to mieszkaniec powiatu myślenickiego.

godz. 10.00: Ministerstwo Zdrowia poinformowało o 219 nowych przypadkach zakażenia SARS-CoV-2, w tym 3 w województwie małopolskim. Są to mieszkańcy powiatu suskiego: mężczyzna w sile wieku, a także dziewczynka i chłopiec. Przebywają w izolacji.

Mamy w Małopolsce kolejnych ozdrowieńców. Jest to grupa 5 kobiet i 2 mężczyzn, w wieku od 5 miesięcy do 86 lat. 4 osoby są z powiatu myślenickiego, a 3 osoby to mieszkańcy powiatu nowosądeckiego.

UWAGA! TEKST JEST AKTUALIZOWANY. WRÓĆ DO LEKTURY ZA JAKIŚ CZAS PO NOWE INFORMACJE…

grafiki: Biuro Wojewody
fot. ilustr. pixabay.com

Share on twitter
Share on facebook
INNE POSTY

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.