Kordian dla DTS24. Piosenkarz wyjaśnia w jaki sposób doszło do wypadku (film + zdjęcia)

Kordian dla DTS24. Piosenkarz wyjaśnia w jaki sposób doszło do wypadku (film + zdjęcia)

Kordian, wypadek, relacja, zdjęcia, film, wypowiedź

Wacław Cieślik, znany swoim sympatykom jako Kordian, doznał urazu palca. Przedstawiciel góralskiej odmiany disco-polo w rozmowie z naszą redakcją odniósł się do wydarzeń, które rozegrały się w jego garażu. O incydencie pisały ogólnopolskie media, jednak tylko nieliczni postanowili zasięgnąć relacji samego artysty. Z myślą o jego sympatykach uczynił to dzisiaj portal DTS24.

– Postanowiłem przerobić wjazd do garażu w taki sposób, aby za każdym razem nie ściągać bagażnika, który dokupiłem do samochodu. Brakowało dosłownie 30 centymetrów, aby auto mogło się zmieścić w garażu. Po dokonaniu prac chciałem zdemontować sprężyny od drzwi garażowych, które nie były już potrzebne – mówi Kordian w rozmowie z portalem DTS24. Dalsza część wypowiedzi w poniższym materiale video.

– Na szczęście nie doszło do uszkodzenia więzadeł. Czucie w palcu powinienem odzyskać. Incydent wymagał interwencji lekarskiej. Po wczorajszym koncercie pojechałem do szpitala. Jestem już po pierwszym opatrunku. Dobrze mnie przyjęto. Teraz najważniejsze, żeby ręka się goiła, abym mógł wrócić do gry na saksofonie – mówi Kordian w dzisiejszej rozmowie z naszą redakcją.

Czytaj także: Powiat limanowski. Runął dach pod naporem zalegającego śniegu (zdjęcia)

Fot: Wacław Cieślik

Reklama