Kawał pięknej historii. Obchody 15-lecia Stowarzyszenia Visegrad Maraton Rytro (fotorelacja)

Kawał pięknej historii. Obchody 15-lecia Stowarzyszenia Visegrad Maraton Rytro (fotorelacja)

15-lecie Visegrad Maraton Rytro

W Hotelu Perła Południa odbyły się uroczystości związane z 15-leciem istnienia Stowarzyszenia Visegrad Maraton Rytro. Była okazja do podsumowania wieloletniej działalności, która inspirowała i inspiruje Sądecczyznę do biegania.

Podczas uroczystości odznaczono dwie osoby Złotym i Srebrnym Jabłkiem Starosty Nowosądeckiego – Marka Kwiatkowskiego. Odznaczeni to: obecny prezes stowarzyszenia Jan Tomasiak oraz skarbnik Mateusz Mikulski. Starosta przekazał także list gratulacyjny z okazji 15-lecia istnienia stowarzyszenia na ręce prezesa. Podobnie uczynił wójt Gminy Rytro Jan Kotarba, który był obecny na uroczystościach. Była okazja do wspomnień i planów na najbliższą przyszłość. A te zakładają dalszy rozwój biegania na terenie ziemi sądeckiej. Wśród zaproszonych gości nie zabrakło dawnych członków i założycieli stowarzyszenia jak również partnerów, którzy aktywnie włączają się w rozwój aktywnego stylu życia.

Poniżej fotorelacja z wydarzenia. Będziemy do niego wracać na łamach DTS, partnera medialnego biegowych wydarzeń, które organizuje Stowarzyszenie Visegrad Maraton Rytro.

Czytaj także: Ten mecz wiele wyjaśni. Sandecja pójdzie za ciosem? Zapowiedź meczu z Resovią

Fot: Stowarzyszenie Visegrad Maraton Rytro

Share on twitter
Share on facebook