Korale, górale, high-tech i kombinowanie w Nowym Sączu

Korale, górale i high-tech – pod taką nazwą w najbliższy poniedziałek (15 maja) rozpocznie się Małopolski Festiwal Innowacji pełen wydarzeń, których nie może odpuścić sobie żaden pasjonat nowinek ze świata nauki i techniki. Festiwalowe wydarzenia będą rozgrywały się w pięciu miastach: Nowym Sączu, Krakowie,  Tarnowie, Chrzanowie  i Słomnikach.

W Nowym Sączu zaplanowano dwa ciekawe eventy. Pierwszy z nich to „Innowacyjny świat multimediów”  czyli otwarta prezentacja infrastruktury Parku Technologicznego MMC Brainville. Zwiedzanie multimedialnych laboratoriów przy ul. Myśliwskiej rozpocznie się 17 maja o godz. 10. O 11:30 zaplanowano warsztaty w studio telewizyjnym, a w samo południe – warsztaty w studio dźwiękowym.

Dwa dni później (19 maja) w nowosądeckiej Wyższej Szkole Biznesu (ul. Zielona 27, sala 121C)  w godzinach 16 – 18 odbędą się  warsztaty kreatywności dedykowane każdemu, kto chce się sprawdzić w „kombinowaniu” czyli szukaniu pomysłów na innowacje w oparciu o kombinatorykę i zaskakujące łączenia. Warsztaty organizuje Fundacja Upowszechniająca Wiedzę i Naukę „Cognitione”.

Chęć udziału w obu wydarzeniach można zgłaszać drogą elektroniczną. Kto ma ochotę odwiedzić Brainville niech pisze na adres mailowy: [email protected], ci zaś, którzy planują rozwjać kreatywność powinni wypełnić formularz dostępny pod linkiem: https://wsb-nlu.clouda.edu.pl/wydarzeniazapisy/Formularz/14

Więcej informacji o Festiwalu „Korale, górale i high – tech” można znaleźć na stronie  www.festiwalinnowacji.malopolska.pl

 

fot. ilustracyjne pixabay

Share on twitter
Share on facebook
INNE POSTY

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.