Sądeckie Wodociągi zwyciężyły w branżowym konkursie

Sądeckie Wodociągi zwyciężyły w branżowym konkursie

Akcja edukacyjna „Czysta woda-zdrowe życie” została doceniona przez branżowy miesięcznik pt. „Wodociągi-Kanalizacja”. Sądecka spółka zwyciężyła w konkursie organizowanym przez redakcję tego pisma na najciekawszą akcję o charakterze edukacyjnym. 

Nagroda przyznana została za poszukiwanie przez spółkę nowych form przekazu, za otwartość na współpracę z lokalną społecznością, w tym z grupą sądeckich mam.

–  To dobre podsumowanie roku naszej kampanii z Klubem Aktywnych Mam – mówi Janusz Adamek, prezes zarządu Spółki Sądeckie Wodociągi.

– Cieszymy się, że nasze wspólne działanie zostało docenione – dodaje Małgorzata Szlag z Klubu Aktywnych Mam w Nowym Sączu.

Kampanię „Czysta woda – zdrowe życie” prowadzono w 2017 r. Była to akcja o charakterze ekologicznym i edukacyjnym na rzecz ochrony ochrony środowiska. Chodziło także o uświadomienie, jak ważna jest czysta woda w życiu człowieka.

– Musimy chronić to, co jest dla nas najpiękniejsze. Podczas współpracy z Sądeckimi Wodociągiami uświadomiłam sobie, jak ważny wpływ na nasze życie mają czyste rzeki i czysta woda. A inwestycje wodno-kanalizacyjne dziś kojarzą mi się nie tylko z ochroną środowiska, ale przede wszystkim z naszym zdrowiem i funkcjonowaniem w zgodzie z naturą – podkreśla Anna Rzepka z Klubu Aktywnych Mam w Nowym Sączu.

Za różnorodne działania społeczno-edukacyjne Spółka Sądeckie Wodociągi została wyróżniona w skali całego kraju przez miesięcznik „Wodociągi-Kanalizacja”.

Obejrzyj także filmik promocyjny:

O akcji pisaliśmy:

Sądeckie Wodociągi i Aktywne Mamy połączyła woda

Fot. Sądeckie Wodociągi. 

Reklama