Sądeckie Wodociągi i Aktywne Mamy połączyła woda

Czysta woda to zdrowe życie - do tego ma przekonać kampania Sądeckich Wodociągów i Klubu Aktywnych Mam.
- Nie ma piękniejszego obrazu niż zdrowe dziecko. A na to zdrowie wpływa wiele czynników. Przede wszystkim czyste środowisko i bezcenna dla każdego z nas woda - mówi Anna Rzepka z Klubu Aktywnych Mam z Nowego Sącza.

Czyste rzeki i czysta woda mają znaczący wpływ na nasze życie. Inwestycje wodno-kanalizacyjne dziś kojarzą mi się nie tylko z ochroną środowiska, ale przede wszystkim z naszym zdrowym funkcjonowaniem w zgodzie z naturą -  dodaje pani Anna.

Renault2

Nośnikiem przesłania kampanii jest krótki filmik z wodą i ludźmi w rolach głównych. Oto on:

- Współpraca z Klubem Aktywnych Mam ma podkreślić naszą odpowiedzialność za czystą wodę oraz nieuciążliwe dla środowiska odprowadzanie ścieków. Powoli znikają z pamięci sceny i zapachy związane z wypuszczaniem nieczystości z przydomowych zbiorników do rzek i potoków. Niestety zdarza się nadal, że nieczystości te trafiają poprzez grunt do prywatnych, przydomowych studni sąsiada – zaznacza Janusz Adamek, prezes zarządu Spółki Sądeckie Wodociągi. -

– Trzeba jasno powiedzieć, że to, jak dziś postępujemy ze środowiskiem, ma kluczowy wpływ na życie naszych dzieci – zaznacza Anna Rzepka.

 Fot. Ilustracyjne - pixabay
WIŚMAŁA2020

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.