Kolejne zmiany w nowosądeckim ratuszu. Tym razem w biurze prasowym

Z dniem dzisiejszym pracę w biurze prasowym nowosądeckiego ratusza zakończyła pani Monika Zagórowska oraz Agnieszka Małecka. W przesłanych mailach podziękowały mediom za współpracę i wyjaśniły, co było powodem ich decyzji.

WSB2020

,,W związku z tym, że 5 lipca jest ostatnim dniem mojej pracy w Biurze Prasowym Urzędu Miasta Nowego Sącza, chcę się z Wami pożegnać i podziękować za dotychczasową współpracę" - napisała pani Monika Zagórowska, która od wielu lat związana była z biurem prasowym sądeckiego magistratu.

W przesłanej korespondencji wyjaśniła, iż decyzję o odejściu podjęła z powodów osobistych. Od najbliższego poniedziałku rozpoczyna pracę w Wydziale Edukacji i Wychowania Urzędu Miasta Nowego Sącza.

Podobnie jak Agnieszka Małecka, która od roku pracowała na tym stanowisku. ,,Od 8 lipca pracować będę już w innym wydziale UM - w Wydziale Edukacji i Wychowania. Chcę podkreślić, iż decyzja o przeniesieniu jest tylko i wyłącznie moją decyzją, podjętą z powodów osobistych" - wyjaśniła.

Od dwóch tygodni w kuluarach mówiło się o mających nastąpić zmianach w biurze prasowym nowosądeckiego magistratu oraz nowych stanowiskach pracy obu Pań, jednak dopiero dzisiaj same zainteresowane potwierdziły tę informację. Obecnie ,,na pokładzie" pozostał Jakub Pędzich, który niedawno zamienił rozgłośnię radiową na ratusz.

Obu Paniom dziękujemy za współpracę i życzymy powodzenia w dalszej karierze zawodowej.

Krzysztof Witowski zrezygnował ze stanowiska rzecznika prezydenta Nowego Sącza

PUMA

Wypowiedz się w tej sprawie

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.