Krzysztof Witowski zrezygnował ze stanowiska rzecznika prezydenta Nowego Sącza

Dzisiaj (15 listopada) Krzysztof Witowski oficjalnie przestał pełnić funkcję rzecznika prasowego Prezydenta Miasta Ryszarda Nowaka. Nie będzie także pracownikiem Urzędu Miasta. 

wsb3

Krzysztof Witowski, pełnił tę funkcję od 2015 roku. Wcześniej przez rok zastępował na tym stanowisku, będącą na urlopie Elżbietę Pach. Do ratusza trafił z Pałacu Młodzieży. Był także konferansjerem i współpracował z lokalną telewizją.

Ostatnio opowiadał o Nowym Sączu w programie TVP1 Tomasza Bednarka ,,Zakochaj się w Polsce”nagrywanym w najciekawszych zakątkach miasta.

Dzisiaj po południu pożegnał się z dziennikarzami i redakcjami, z którymi współpracował.

,,Ponieważ z dniem 15 listopada 2017 r. przestaję pełnić funkcję rzecznika prasowego Prezydenta Miasta oraz nie jestem już pracownikiem Urzędu Miasta Nowego Sącza, chce Państwu serdecznie podziękować za kilkuletnią współpracę. Jednocześnie życzę wielu sukcesów zarówno zawodowych, jak i w życiu prywatnym”- napisał w mailu naszej redakcji.

Dowiedzieliśmy się, że sam zrezygnował ze stanowiska. Nie wiemy jeszcze, co było przyczyną rezygnacji. Nie wiadomo także, kto przejmie jego obowiązki i stanowisko.

Fot: screan filmu ,,Zakochaj się w Polsce” /Nowy Sącz

JULAPO
Share on twitter
Share on facebook
INNE POSTY

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

[mailpoet_form id="1"]