Kolejna tragedia na drodze. Pieszy zginął na miejscu

Dzisiaj na drodze krajowej nr 28 w Paszynie doszło do tragicznego wypadku. Około 5.40 poza obszarem zabudowanym dwie osoby przechodziły przez jezdnię. Jedna z nich została śmiertelnie potrącona przez samochód marki Fiat Seicento, którym kierował 23-letni mężczyzna.

Renault2

Mimo podjętej reanimacji, nie udało się przywrócić funkcji życiowych 79-letniego mężczyzny. Kierowca pojazdu był trzeźwy.
Jak informuje asp. dr Iwona Grzebyk-Dulak z KMP w Nowym Sączu, na miejscu, w obecności biegłego sądowego i pod nadzorem prokuratora pracują policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego sądeckiej Policji, którzy przeprowadzają oględziny ciała, pojazdu i miejsca zdarzenia.

- Przygotowują również szkic sytuacyjny i dokumentację fotograficzną. Wszystkie wykonane przez nich czynności, opinia biegłego oraz prowadzone postępowanie, pozwolą dokładnie wyjaśnić okoliczności i przyczyny tego wypadku - dodaje oficer prasowa.

Aktualizacja:
Droga została odblokowana

Fot. arch.dts24.pl

PUMA

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.