Kolejna tragedia na drodze. Pieszy zginął na miejscu

Dzisiaj na drodze krajowej nr 28 w Paszynie doszło do tragicznego wypadku. Około 5.40 poza obszarem zabudowanym dwie osoby przechodziły przez jezdnię. Jedna z nich została śmiertelnie potrącona przez samochód marki Fiat Seicento, którym kierował 23-letni mężczyzna.

Mimo podjętej reanimacji, nie udało się przywrócić funkcji życiowych 79-letniego mężczyzny. Kierowca pojazdu był trzeźwy.
Jak informuje asp. dr Iwona Grzebyk-Dulak z KMP w Nowym Sączu, na miejscu, w obecności biegłego sądowego i pod nadzorem prokuratora pracują policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego sądeckiej Policji, którzy przeprowadzają oględziny ciała, pojazdu i miejsca zdarzenia.

- Przygotowują również szkic sytuacyjny i dokumentację fotograficzną. Wszystkie wykonane przez nich czynności, opinia biegłego oraz prowadzone postępowanie, pozwolą dokładnie wyjaśnić okoliczności i przyczyny tego wypadku - dodaje oficer prasowa.

Aktualizacja:
Droga została odblokowana

Fot. arch.dts24.pl

TRADYCJATEXT

1 comment

  1. PANI X 8 Listopad, 2018 at 10:15 Odpowiedz

    Jeżdżę ta trasa prawie codziennie z na 6 rano do pracy w nowym Sączu. Jak jadę rano jest ciemno… Ostatnio też było o krok od tragedi dobrze że jechałam wolno. Ludzie przechodzą gdzie chcą mało tego nie mają żadnych odblaskow chodzą jak święte krowy. Zdążyłam zahamować zobaczyłam pieszego w ostatniej chwili. Gdybym jechała szybciej pewnie doszło by do tragedii. Dziś na szczęście przejechałam szczęśliwie widocznie zaraz po moim przejeździe doszło do tej tragedii bo jechałam w podobnej godzinie. Ludzie odblaski !!!

Wypowiedz się w tej sprawie