Kolejarz Stróże strzelił u siebie 3 gole, ale i tak przegrał!

Piłkarze Kolejarza Stróże występujący na co dzień w nowosądeckiej Lidze Okręgowej w sobotę przegrali na własnym stadionie z Grodem Podegrodzie 3:4.

wsb3

W spotkaniu nie brakowało emocji oraz ładnych trafień. Podopieczni trenera Stanisława Szpyrki wyszli na prowadzenie, ale nie zdołali go utrzymać. Podegrodzianie wygrali ostatecznie 4:3 awansując na szóste miejsce w lidze.

Skład Kolejarza: Gryboś - Krok Jan, Petryla Daniel, Niepsuj, Pabisz - Rak, Ochel, Krok Grzegorz, Bąk - Matusik Mirosław, Petryla Bartłomiej.

Gole dla Kolejarza: Matusik, Daniel Petryka (rzut karny), Bartek Petryla.

Czytaj również: Trener Sandecji: „Nie cieszymy się z tego punktu”

Poczynania obydwu zespołów oglądało około 30 osób. Stróżanie po tym spotkaniu plasują się na przedostatnim miejscu w ligowej tabeli. Niedawny pierwszoligowiec ma na koncie jeden punkt (remis 2:2 ze Skalnikiem w Kamionce Wielkiej).

W innych spotkaniach 7. kolejki Skalnik rozgromił u siebie 5:0 KS Tymbark, LKS Łużna zremisował 3:3 z Laskovią Laskowa, zaś Orzeł Wojnarowa poradził sobie z Zalesianką w Zalesiu zwyciężając 5:2.

Odwiedź konto autora na Twitterze!

Fot. R.Szurek

KOMORA

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.