Kobieta potrącona na ulicy Paderewskiego. To drugie takie zdarzenie dzisiejszego dnia (zdjęcia)

Kobieta potrącona na ulicy Paderewskiego. To drugie takie zdarzenie dzisiejszego dnia (zdjęcia)

Potrącenie, Nowy Sącz, przejście dla pieszych

Dziś w godzinach wieczornych na ulicy Paderewskiego w Nowym Sączu doszło do potrącenia pieszej. Kobieta w wyniku poniesionych obrażeń trafiła do szpitala. Na miejscu pracę prowadziła Policja.

To kolejne tego typu zdarzenie w Nowym Sączu w dniu dzisiejszym. Dziś przed godziną 6:00 nad ranem została potrącona 85-letnia kobieta. Zdarzenie miało miejsce na ulicy Węgierskiej na oznakowanym przejściu dla pieszych. Można o tym przeczytać – TUTAJ.

Na ten moment nie są znane okoliczności wieczornego drogowego incydentu z ulicy Paderewskiego. Więcej informacji w dniu jutrzejszym.

AKTUALIZACJA (14.02.2023): – Dnia 13 lutego ok. godz. 17:15 w Nowym Sączu na ul. Paderewskiego kierujący samochodem marki Ford potrącił pieszą, która przechodziła przez oznakowane przejście dla pieszych. W wyniku zdarzenia 70 – letnia piesza z obrażeniami ciała została przewieziona do szpitala. Uczestnicy zdarzenia byli trzeźwi. Dokładne okoliczności tego zdarzenia są obecnie wyjaśniane – mówi komisarz Justyna Basiaga z KMP Nowy Sącz.

Czytaj także: W wypadku w Czchowie zginęli sądeczanie: 61 i 52-latek. Policja wyjaśnia, jak doszło do tragedii

Fot: Bartłomiej Fecko

Share on twitter
Share on facebook