15-latek z Nowego Sącza już w domu! Mama chłopca dziękuje czytelnikom DTS24

15-latek z Nowego Sącza już w domu! Mama chłopca dziękuje czytelnikom DTS24

To koniec cierpienia pani Anieli Jasińskiej-Oleksy. Mama zaginionego 15-letniego Macieja Jasińskiego z Nowego Sącza poinformowała właśnie naszą redakcję, że jej syn powrócił do domu. Jest cały i zdrowy. – Zeszło ze mnie wszystko, cały stres i strach. Czuję się lekka jak motyl – mówi mama chłopca, która jednocześnie wyraża wdzięczność czytelnikom portalu DTS24.

Przypomnijmy. Maciej Jasiński nie dawał znaku życia od dnia 4 stycznia 2023 aż do dziś. Portal DTS24 jako pierwszy ruszył na pomoc. Pilotowaliśmy wszelkie wydarzenia, angażowaliśmy się w pomoc na każdym możliwym kroku – z organizacją grupy poszukiwawczej włącznie. Nasi Czytelnicy stawali na rzęsach, aby pomagać pani Anieli Jasińskiej-Oleksy. Nic dziwnego, że dziś postanowiła wystosować Czytelnikom podziękowanie.

– Dzwonię do Państwa ze wspaniałą wiadomością. Mój syn jest cały i zdrowy. Jest u mnie w domu. Z tego miejsca pragnę podziękować portalowi DTS24 oraz czytelnikom za to, że tak bardzo angażowaliście się w pomoc i poszukiwania. Proszę przekazać czytelnikom moją wdzięczność. Zeszło ze mnie wszystko, cały stres i strach. Czuję się lekka jak motyl. Dziękuję za całe wsparcie. Jestem za wszystko niezmiernie wdzięczna – mówi Aniela Jasińska-Oleksy.

Jako portal DTS24 przyłączamy się do podziękowań względem naszych Czytelników. Dziękujemy również Kacprowi Dudzikowi z Grupy Poszukiwawczo – Ratowniczej „Ratownicy Dla Ludzi” za zaangażowanie w poszukiwaniach.

Czytaj także: W wypadku w Czchowie zginęli sądeczanie: 61 i 52-latek. Policja wyjaśnia, jak doszło do tragedii

Fot: Aniela J-O

Share on twitter
Share on facebook