Klęczany. Wypadek niemal przed własnym domem

Klęczany. Wypadek niemal przed własnym domem

W Klęczanach w gminie Chełmiec zderzyły się dwa samochody osobowe. Autami podróżowały łącznie trzy osoby. Do zdarzenia doszło wczoraj (20 czerwca) około godziny 5:20. Przez jakiś czas droga była całkowicie zablokowana.

Uczestnicy zdarzenia wysiedli z aut o własnych siłach. Kiedy służby dotarły, jedna z tych osób była w swoim domu, jakieś 200 metrów od miejsca zdarzenia. Strażacy z ratownikami medycznymi poszli do niej i okazało się, że jest poszkodowana. Po przebadaniu została przetransportowana do szpitala.

Jeden z uszkodzonych samochodów stał na prawym pasie jezdni, a drugi znajdował się na łące. Strażacy z JRG nr 1 w Nowym Sączu oraz OSP Klęczany zabezpieczyli teren i odłączyli akumulatory w pojazdach. Po zakończeniu policyjnych czynności dochodzeniowych, zepchnęli samochód z jezdni na pobocze, uprzątnęli pozostałości po zdarzeniu i zasypali sorbentem rozlane płyny eksploatacyjne. Ich działania trwały trzy godziny.

fot. PSP w Nowym Sączu

Czytaj też: Chełmiec. Znów zderzenie osobówki i motocykla

Share on twitter
Share on facebook
INNE POSTY
Play Video about WOPR Bartkowa - Posadowa

Promesy dla jednostek WOPR z Małopolski. Jak przysłużą się ratującym nam życie?

Play Video about Enklawa Starosądecka

Enklawa Starosądecka – wygodne i nowoczesne mieszkania w Starym Sączu

AFTERMOVIE z SUMMER SĄCZ FESTIVAL w WSB-NLU! //SMOLASTY | OTSOCHODZI | MARGARET | BARANOVSKI

Temat dnia

BIZNES MISJA

Najczęściej wyświetlane

Reklama

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.