Chełmiec. Znów zderzenie osobówki i motocykla

Chełmiec. Znów zderzenie osobówki i motocykla

Chełmiec, zderzenie osobówki i motocykla

Wczoraj wieczorem w Chełmcu doszło do kolejnego zdarzenia z udziałem motocykla. Około 22:30 na skrzyżowaniu jednoślad zderzył się z samochodem osobowym.

Osobówką podróżował sam kierowca. Wysiadł z pojazdu o własnych siłach i nie skarżył się na żadne dolegliwości. Natomiast motocyklista trafił pod opiekę załogi karetki pogotowia ratunkowego, a ostatecznie został przewieziony do szpitala na badania.

– Działania zastępu straży polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, rozłączeniu akumulatorów w uszkodzonych pojazdach oraz  kierowaniu ruchem drogowym, który odbywał się wahadłowo – relacjonują funkcjonariusze PSP w Nowym Sączu.

Kiedy policjanci zakończyli swoje czynności dochodzeniowe, strażacy z JRG nr 1 usunęli z jezdni uszkodzony motocykl i pozostałości po wypadku. Ponadto zasypali sorbentem plamy rozlanych płynów eksploatacyjnych. Ich działania trwały ponad dwie godziny.

Przypomnijmy, że na początku czerwca w Chełmcu doszło do wypadku, w którym zginął kierowca oraz pasażerka motocykla. Więcej na ten temat TUTAJ.

fot. PSP w Nowym Sączu

Share on twitter
Share on facebook
INNE POSTY
Play Video about WOPR Bartkowa - Posadowa

Promesy dla jednostek WOPR z Małopolski. Jak przysłużą się ratującym nam życie?

Play Video about Enklawa Starosądecka

Enklawa Starosądecka – wygodne i nowoczesne mieszkania w Starym Sączu

AFTERMOVIE z SUMMER SĄCZ FESTIVAL w WSB-NLU! //SMOLASTY | OTSOCHODZI | MARGARET | BARANOVSKI

Temat dnia

BIZNES MISJA

Najczęściej wyświetlane

Reklama

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.