Kino na Dzień Mamy. Podwójne zaproszenie w upominku od Kina Helios dla jednej z Was!

Fern (Frances McDormand), po gospodarczym upadku robotniczego miasteczka w Nevadzie, pakuje swojego vana i wyrusza w drogę, odkrywając życie poza ramami konwencjonalnego społeczeństwa jako współczesna nomadka. „Nomadland” przedstawia historię Lindy May, Swankie i Boba Wellsa – prawdziwych nomadów, którzy stają się mentorami i towarzyszami Fern podczas jej podróży po rozległym amerykańskim Zachodzie.

Gospodarze nowosądeckiego Kina Helios sprezentowali dla jednej z naszych Czytelniczek podwójne zaproszenie na przedpremierę filmu „Nomadland”. Seans  rozpocznie się w środę (26 maja) o godzinie 17.30.

Jak zapewnić sobie szansę na prezent? Proste! W komentarzu pod informacją o powrocie kina na naszym profilu na Facebooku napisz odpowiedź na pytanie: gdybyś zdecydowała rzucić wszystko, gdzie uciekłabyś? Czy aby na pewno w Bieszczady? 😉
Autorka najciekawszej wypowiedzi pójdzie do kina, z osobą towarzyszącą, za darmo . Zwyciężczynię wybierzemy do godziny 10. ( w środę)

Share on twitter
Share on facebook
INNE POSTY

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.