Kickboxing. Nasz mistrz Łukasz Pławecki stoczy kolejny bój o pas! Wiemy kiedy

Kickboxing. Nasz mistrz Łukasz Pławecki stoczy kolejny bój o pas! Wiemy kiedy

W sobotę 18 maja na Gali HFO Nowe Rozdanie w Nowym Sączu sądeczanin Łukasz „Boom Boom” Pławecki pokonał w pięciorundowym pojedynku Brazylijczyka Rodrigo Mineiro zdobywając pas Mistrza Świata ISKA.

Teraz ten 32-letni zawodnik stanie przed kolejną szansą na pas!

Czytaj również: W LIPCU SANDECJA ZAGRA MECZ Z WISŁĄ KRAKÓW!

Po udanym debiucie na antenie TVP Sport nowosądecka federacja HFO odkrywa kolejne plany na ten rok. Gala zawodowego K-1 pod nazwą HFO: Spartan Night odbędzie się 20 września w podkarpackim Jaśle. Wydarzenie będzie transmitowane na żywo na kanale TVP Sport dostępnym w cyfrowej telewizji naziemnej. W walce wieczoru ponownie wystąpi uważany za numer jeden polskiego zawodowego kickboxingu Łukasz Pławecki.

Kiedyś skupiałem się na walkach poza Polską i to mnie bardziej cieszyło, ale teraz jest inaczej. Chcę walczyć w kraju, promować HFO i cieszę się że organizacja tak szybko się rozwija. Cieszę się, że możemy występować przed tak szeroką publicznością, do jakiej docieramy dzięki TVP Sport oraz prezentować swoje umiejętności kibicom na żywo – powiedział Pławecki po swojej ostatniej walce.

Łukasz Pławecki jest na tą chwilę największą gwiazdą naszej organizacji i tu nie mamy żadnych wątpliwości – mówi Łukasz Czarnowski, matchmaker organizacji.

Czytaj również: SANDECJA NOWY SĄCZ. BARTŁOMIEJ DUDZIC: „TRENER CHCE, BYM ZOSTAŁ”

– Stąd też ponownie wystąpi on w walce wieczoru. Prestiżu temu pojedynkowi doda stawka, którą będzie tytuł mistrza świata prestiżowej organizacji. Jakiej, jeszcze nie chcę zdradzać. Reszta karty będzie zbudowana w oparciu o naszą strategię i pomysł na HFO. Nie ma tu przypadku. Zawsze mówiliśmy, że chcemy budować gwiazdy i takie też wystąpią na gali w Jaśle. Mateusz Białas, Norbert Job czy Rafał Smalarz – wszyscy pokazali się z dobrej strony na gali w Nowym Sączu. Do tego oczywiście wybierzemy najlepszych zawodników lokalnych, miedzy innymi ze Spartana Jasło. W pewnym sensie wisienką na torcie tej układanki będą występy Mateusza Kubiszyna, pochodzącego z Podkarpacia zawodnika, który zawsze daje fenomenalne walki oraz mało znanego w Polsce Kamila Kołtana, który w Wielkiej Brytanii okupuje czołowe miejsca rankingów K-1 swojej kategorii wagowej – dodaje Czarnowski.

ZOBACZ: ŁUKASZ „BOOM BOOM” PŁAWECKI Z TYTUŁEM MISTRZA ŚWIATA ISKA! [ZOBACZ ZDJĘCIA]

Gala HFO: Nowe Rozdanie osiągnęła bardzo dobre wyniki oglądalności w TVP Sport. Powtórkę gali, która została wyemitowana w niedzielę o godzinie 7:45, obejrzało niemal 150 tysięcy widzów.

150 tysięcy widzów, bez szerokiej reklamy i w tak nietypowej porze dnia to wynik, który napawa nas optymizmem. Okazało się, że ludzie chcą oglądać nasze gale, chcą oglądać dobre zawodowe K-1 i to nas cieszy. Współpraca z TVP Sport to było dla nas ogromne wyzwanie, ale podołaliśmy mu i obie strony są zadowolone. Nie widzimy innej możliwości niż przebijanie tego wyniku z każdą kolejną galą – mówi prezes HFO Jerzy Dąbrowa, pytany o współpracę z telewizją.

ZOBACZ: SANDECJA NIE PŁACI PIŁKARZOM OD DWÓCH MIESIĘCY. „JESTEŚMY CIERPLIWI”

Gala HFO: Spartan Night odbędzie się 20 września w hali Podkarpackiego Centrum Sportów Walki w Jaśle. Wydarzenie będzie transmitowane na żywo na kanale TVP Sport od godziny 20. Sprzedaż biletów na wydarzenie rozpocznie się w czerwcu.

Po więcej szczegółów dotyczących gali zapraszamy na:

Stronę internetową: www.hfo.com.pl

Facebook: https://www.facebook.com/HalnyFightingOrganization/

Instagram: https://www.instagram.com/hfo_fights/

Odwiedź konto autora na Twitterze

Źródło: HFO

Share on twitter
Share on facebook
INNE POSTY
Play Video about WOPR Bartkowa - Posadowa

Promesy dla jednostek WOPR z Małopolski. Jak przysłużą się ratującym nam życie?

Play Video about Enklawa Starosądecka

Enklawa Starosądecka – wygodne i nowoczesne mieszkania w Starym Sączu

AFTERMOVIE z SUMMER SĄCZ FESTIVAL w WSB-NLU! //SMOLASTY | OTSOCHODZI | MARGARET | BARANOVSKI

Temat dnia

BIZNES MISJA

Najczęściej wyświetlane

Reklama

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.