Kickboxing. Liga Gladiatora zakończona [Zdjęcia]

Kickboxing. Liga Gladiatora zakończona [Zdjęcia]

Za nami ostatnia, czwarta Liga Gkadiatora w kickboxingu.

Impreza odbyła się we współpracy UKS Gladiatora Binczarowa z gminą Grybów. Przeprowadzono cztery edycje obierając za cel umożliwienie rywalizacji oraz integrację początkujących zawodników.

Chodziło także o przygotowanie sportowe i mentalne do rywalizacji sportowej na szczeblu regionalnym, ogólnopolskim oraz międzynarodowym. Wyłoniliśmy najlepszych zawodników, nagrodziliśmy osoby biorące aktywny udział w klubowych wydarzeniach – mówi nam Amadeusz Kwiatkowski z UKS.

W lidze rywalizowały głównie dzieci i młodzież, zaś najmłodszy zawodnik liczył sobie raptem pięć lat. Nie zabrakło też jednak pojedynków na szczeblu seniorów.

W sumie we wszystkich edycjach wzięło udział 76 zawodników. Oprócz reprezentantów Gladiatora na lidze gościli wojownicy z Feniksa Krzyżówka oraz Fight House Nowy Sącz. Liczba startujących dzieci pokazuje, że kickboxing to nie jest już sport niszowy. Cieszy również coraz lepszy poziom sportowy. Z każdą ligą, zawodnicy prezentowali lepsze walki, co z pewnością zaowocuje w przyszłorocznych Mistrzostwach Polski, na które wybieramy się z nasza młodzieżą – przyznaje Kwiatkowski.

Czytaj również: TRENER SANDECJI PODSUMOWAŁ RUNDĘ: „OCZEKIWANIA BYŁY INNE”

Prowadzony ranking wskazał trzy osoby, które zdobyły maksymalną ilość punktów i wygrały wszystkie swoje walki. Są to: Karol Niewiadomski z Krużlowej, Andrzej Romanek z Białej Wyżnej, Beata Fyda z Krużlowej. Ponadto nagrodą specjalną od sędziego głównego Macieja Bajtla została uhonorowana Weronika Ogorzałek z Siołkowej.

Dziękujemy serdecznie wszystkim zawodnikom i zapraszamy w przyszłym roku na kolejną edycję Ligi Gladiatora! Szczególnie dziękujemy gminie Grybów i panu wójtowi Jackowi Migaczowi za znaczną pomoc finansową przy organizacji tego wydarzenia! – podsumowuje szkoleniowiec UKS.

Odwiedź konto autora na Twitterze

Źródło: UKS.

Share on twitter
Share on facebook
INNE POSTY

Pieszo, na rowerach i pociągiem. Zobacz miejsce, które warto odwiedzić.

Play Video about Małopolski Festiwal Smaku w Gorlicach

Festiwal smaku w Gorlicch – piękna wizytówka Małopolski. Zobacz jak przebiegała tegoroczna edycja

Temat dnia

BIZNES MISJA

Najczęściej wyświetlane

Reklama

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.