Kickboxing. Kolejny sukces zawodników Fight House! „Zarazić młodych pasją”

W miniony weekend zawodnicy i zawodniczki nowosądeckiego Fight House po raz kolejny w odstępie kilku dni stanęli na matach.

Po udanym zeszłotygodniowym wyjeździe do Szczecina, najmłodsi zawodnicy pojechali do pobliskiego Grybowa, aby stoczyć walki w lidze kickboxingu.

Nowosądecki klub reprezentowali: Domika Gajdosz, Zuzia Michalik, Kuba Pociecha, Mikołaj Orzeł, Maja Bobrek,Tomek Augustyn, Amelia Biegańska, Wiktoria Gruca, Oskar Konar oraz Alexander Barycz.

Takie ligi są świetnym elementem przygotowań pod ogólnopolskie turnieje, ponieważ debiutanci i zawodnicy z małym doświadczeniem maja szansę, by spokojniej rozpocząć swoja przygodę z kickboxingiem, a następnie już z bagażem niezbędnego doświadczenia walczyć na dużych turniejach – mówi nam trener w FH Rafał Dudek.

Wyjazd się udał. Złote medale w swoich kategoriach wagowych zdobyli: debiutantka Zuzia Michalik, która w świetnym stylu wygrała dwie walki oraz Mikolaj Orzeł.

Czytaj również: MACIEJ MAŁKOWSKI Z SANDECJI O CZERWONEJ KARTCE: „BYŁ KONTAKT Z RYWALEM”

Mikołaj, który po turnieju w Szczecinie i tym razem stanął na podium. Zwyciężył w dwóch pojedynkach, zaś z powodu braku rywala w wyższej wadze, okazjonalnie zgodził się na kolejną walkę, którą także wygrał!

Wszyscy zawodnicy dali z siebie wszystko. Należą im się gratulacje za postawę. Dla nas najważniejsze jest to że, zarażamy młodych ludzi pasją do uprawiania sportu, dajemy im możliwość startu w zawodach, propagujemy zdrowy styl życia. Cieszymy się z tego, że nasza sala treningowa pęka w szwach, rodzice widzą jak staramy się rozwijać talenty wśród najmłodszych, przyprowadzają więc swoje pociechy na treningi, a my już zajmujemy się resztą – dodaje trener Dudek.

Fight House dziękuje wszystkim, którzy wspierają klub. – Dzięki temu możemy szkolić sportowych mistrzów. No i szykujemy się już na kolejne turnieje! – podsumowuje szkoleniowiec.

Odwiedź konto autora na Twitterze

Fot. FH

Share on twitter
Share on facebook
INNE POSTY

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.