Kibic Sandecji: Powinniście nas przeprosić!

Andrzej Griński odwiedził redakcję, by podzielić się z nami swoimi spostrzeżeniami na temat niedawnego funkcjonowania piłkarskiej Sandecji Nowy Sącz. Pan Andrzej zagorzały kibic „biało-czarnych” a w przeszłości piłkarz Sandecji i sędzia piłkarski nie może pogodzić się z wieloma decyzjami, które uderzyły w jego ukochany klub i doprowadziły do spadku z Lotto Ekstraklasy.

wsb3

Pierwszy przetarg na budowę naszego stadionu przeprowadzono w 2017 roku! To tak jakby rada parafialna zebrała się w remizie strażackiej, aby później wszystko to unieważnić – śmieje się Pan Andrzej.

Panowie z Ratusza powinniście przeprosić kibiców za to, coście obiecywali w gazetach! Nic z tego nie zostało spełnione, a teraz wszystko ucichnie.

Bierzcie się za przygotowanie stadionu na pierwszą ligę! Kosić trawę, na zewnątrz odświeżyć otoczenie, wymalować bramy, barierki, kasy biletowe. Obyście zdążyli na start pierwszej ligi! (już teraz wiadomo, że pierwsze mecze mają odbyć się w Niecieczy – przyp. red.) – komentuje Pan Andrzej zwracając się do zarządzających klubem.

Czytaj również: Kibic Sandecji: „tak nie było nigdzie na świecie!”

Odwiedź konto autora na Twitterze!

Fot. R.Szurek

FORDELEKT
ZESZYTYBOBO
Share on twitter
Share on facebook
INNE POSTY

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

[mailpoet_form id="1"]