Piłkarz z Niemiec na testach w Sandecji? Prócz niego gracz, który "przerasta ligę"

Z nieoficjalnych informacji wynika, że na testy do Sandecji Nowy Sącz mają zawitać tacy piłkarze jak Patrick Rubaszewski z Alemanni Aachen, Peter Peregrim z Partizana Bardejów czy Tomasz Kołbon z Watry Białka Tatrzańska.

wsb3

O takiej możliwości na swoim koncie na Twitterze poinformował były rzecznik prasowy nowosądeckiego klubu Michał Śmierciak.

- Na treningi do @SandecjaNS mają przyjechać Patrick Rubaszewski (19 lat, Alemannia Aachen), Dawid Węglowski (19 lat, UKS SMS Łódź), Peter Peregrim (18 lat, Partizan Bardejov) i Tomasz Kołbon (24 lata, Watra Białka Tatrzańska) – napisał.

Czytaj również: Rewolucja w Sandecji trwa! Czterech piłkarzy żegna się z klubem

Rubaszewski jest defensywnym pomocnikiem, liczy sobie 19 lat i w lipcu 2016 roku przeniósł się z zespołu Alemanii U-17 do drużyny U-19.

Najbardziej doświadczony z całej czwórki jest Kołbon, który ostatni sezon spędził czwartoligowej Warcie Białka Tatrzańska. Pomocnik, wychowanek Sandecji zagrał tam w 29 meczach ligowych i w piątej sile ligi spisywał się bardzo dobrze.

- On przerasta tę ligę. Jest jednym z najlepszych piłkarzy rozgrywek – ocenia zawodnika dziennikarz Tygodnika Podhalańskiego Maciej Zubek.

Odwiedź konto autora na Twitterze!

Fot. R.Szurek

MEDICOR

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.