Kazimierz Moskal: chciałbym, aby ten zespół grał ładną i atrakcyjną dla oka piłkę

Kazimierz Moskal: chciałbym, aby ten zespół grał ładną i atrakcyjną dla oka piłkę

Wczoraj nowy trener Sandecji -Kazimierz Moskal rozpoczął pracę z zawodnikami. Główny cel? Uratować drużynę przed porażką, czyli nie spaść do I ligi i utrzymać się w Ekstraklasie. A jakie są dalsze plany?

-Mamy cały okres przygotowawczy, co prawda jest on bardzo krótki, ale jednak mimo wszystko będę z tym zespołem pracował przez cały ten okres. Przed nami runda wiosenna, dla nas bardzo ważna i od pierwszego meczu chcemy być gotowi na walkę o to, aby ten cel zrealizować- mówił dzisiaj, podczas konferencji prasowej trener Kazimierz Moskal.

Podkreślał on, że pierwsze mecze, jakie oglądał w telewizji były bardzo dobre i świadczyły o ogromnym potencjale drużyny. A jaki jest nadrzędny cel, który chce osiągnąć nowy trener? Chce, by piłka grana przez Biało- Czarnych była ,,atrakcyjna”.

Drużyna pracować będzie przede wszystkim nad tym, aby: utrzymywać się przy piłce, stwarzać sytuacje, strzelać bramki i zdobywać kolejne punkty. Plany sparingowe i obóz w Turcji przygotowane przez trenera Mroczkowskiego zostaną zrealizowane. Trener zaznaczył też, że bardzo liczy na wsparcie kibiców szczególnie w trudnych momentach.

A co ze wzmocnieniami drużyny? Jak mówi prezes Sandecji podjęto działania zmierzające do wzmocnienia klubu. Obecnie polegają one na szukaniu zawodników. A co ze zmianami w drużynie? O dalszym losie obecnych zawodników decydował będzie trener, który podkreśla, że nieważny jest wiek, a jedynie umiejętności.

Już dziś pierwszy transfer Sandecji!

Share on twitter
Share on facebook