Obrońcy Stanisława Koguta: trudno się pogodzić ze sposobem, w jaki PIS stara się zniszczyć uczciwych ludzi

Obrońcy Stanisława Koguta: trudno się pogodzić ze sposobem, w jaki PIS stara się zniszczyć uczciwych ludzi

Obrońcy senatora Stanisława Koguta chcąc wyrazić poparcie dla niego, stworzyli stronę na portalu społecznościowym Facebook. Liczą, że ich głos zostanie usłyszany w trakcie trwania procedur decydujących o losach polityka.

Przypomnijmy! Sprawa dotyczy zatrzymania syna senatora w związku z rzekomym popełnieniem przestępstw o charakterze korupcyjnym oraz podejrzenia, co do popełnienia takich samych przestępstw przez senatora Stanisława Koguta. O tym pisaliśmy TUTAJ.

,,Trudno jest się pogodzić ze sposobem, w jaki PIS stara się zniszczyć uczciwych ludzi. Trudno jest też czytać tak niepoważne i nie mające żadnego związku z rzeczywistością zarzuty”– piszą założyciele grupy.

Do grupy dołączyło już prawie 1000 osób, które wymieniają się doświadczeniami związanymi z prezesem Fundacji Pomocy Osobom Niepełnosprawnym. Jest wiele podziękowań za udzieloną pomoc i historii, w których głównym bohaterem jest właśnie senator RP.

,,Popieram Stasia, wspaniały kolega i dobry człowiek. Mnie też zaatakowano w dniu śmierci mojej matki, wiem jak to jest. Ja w Senacie nie podniosę ręki przeciw Stanisławowi. Pomówienia niszczą ludzi a potem nie ma kto przepraszać. Staszku trzymaj się…”– pisze senator RP Grubski Maciej.

Założyciele grupy wyjaśniają, iż głównym celem powstania takiej inicjatywy jest wsparcie dla polityka.

,,Ta grupa została stworzona, by wyrazić poparcie dla Senatora Stanisława Koguta, reprezentującego Małopolskę w Senacie RP, osoby uczciwej i zaangażowanej w życie lokalnej społeczności. Wielu z nas doświadczyło pomocy ze strony Senatora. Mój brat, mając chore dziecko, zwrócił się do niego o pomoc w znalezieniu najlepszych lekarzy i klinik. Senator bardzo pomógł. Pomaga w taki czy inny sposób wielu innym ludziom”– piszą na portalu.

Więcej szczegółów TUTAJ

Źródło/Foto: Wspieramy Senatora Stanisława Koguta

https://www.dts24.pl/senator-stanislaw-kogut-moze-stracic-immunitet-je/

 

Share on twitter
Share on facebook