Katarzyna Ucherska była Michaelem Jacksonem. Teraz zagra komisarz Wilczewską

Katarzyna Ucherska była Michaelem Jacksonem. Teraz zagra komisarz Wilczewską

katarzyna ucherska

Katarzynę Ucherską, aktorkę pochodzącą z Nowego Sącza, od grudnia będziemy mogli zobaczyć w serialu kryminalnym „Uroczysko” – informuje portal press.pl. Ucherska oraz Antoni Królikowski wystąpią w tej produkcji w rolach głównych.

Nowy serial będzie emitowany od 4 grudnia, a oglądać go będzie można w TV 4 o godz. 20 od poniedziałku do czwartku. Filmowa komisarz Agata Wilczewska (Ucherska) wraz z Filipem Ziomeckim (Królikowski) tworzą zespół miejscowego komisariatu. W serialu będą prowadzić śledztwo w sprawie szokującej zbrodni, a w tle mrocznych wydarzeń pojawią się również wątki miłosne .

W obsadzie serialu widzowie zobaczą również m.in.: Przemysława Cypryańskiego, Michała Milowicza, Kazika Mazura, Damiana Kulca, Macieja Mikołajczyka i Klaudię Sokołowską.

 

Katarzyna Ucherska urodziła się 7 października 1992 r. w Nowym Sączu. Absolwentka I LO im. Jana Długosza i Akademii Teatralnej w Warszawie. Występowała m.in. w zespole „Iskiereczki” (SP nr i im. A. Mickiewicza) oraz Teatrze Robotniczym im. B. Barbackiego („Śluby panieńskie” 2010). Zagrała w serialach „Klan”, „Ojciec Mateusz”, „M jak Miłość”, „Na dobre i na złe” oraz „Dziewczyny ze Lwowa”. 15 października tego roku, w dniu wyborów parlamentarnych odwiedziła Nowy Sącz, co uwieczniła na zdjęciu sprzed lokalu wyborczego, do którego udała się wraz z rodzicami. Możemy się tylko domyślać, że głos oddała… na swojego tatę. Edward Ucherski był liderem listy Lewicy w okręgu nr 14, ale mandatu nie zdobył.

Przed rokiem Katarzyna Ucherska wcieliła się w postać Michaela Jacksona w telewizyjnym show „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”, o czym informowaliśmy na naszych łamach (szczegóły znajdziesz tutaj), a 10 tys. zł nagrody za zwycięstwo trafiło do Sądeckiego Hospicjum.

źródło: press.pl

 Przeczytaj również: Sądecka aktorka Katarzyna Ucherska nominowana do Telekamer

Fot. Press.pl

 

Rozmowę z Katarzyną Ucherską, aktorką pochodzącą z Nowego Sącza przeczytasz tutaj.

WAŻNE !

BIZNES MISJA

Reklama