Ten Michael Jackson to Katarzyna Ucherska! Aktorka dedykowała zwycięstwo Sądeckiemu Hospicjum

Ten Michael Jackson to Katarzyna Ucherska! Aktorka dedykowała zwycięstwo Sądeckiemu Hospicjum

10 tysięcy – nagroda za zwycięstwo w odcinku telewizyjnego show „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” trafi do Sądeckiego Hospicjum, a zwycięstwo wywalczyła sądeczanka Katarzyna Ucherska, która dziś obchodziła urodziny!

Piękny gest pani Katarzyny Ucherskiej, aktorki biorącej udział w polsatowskim programie „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”, która wygrała odcinek programu, a nagrodę w wysokości 10 tysięcy złotych przekazała na potrzeby podopiecznych naszej placówki. Co równie cenne – dodała słowa uznania za naszą pracę. To druga osoba, która przekazała wygraną dla naszej placówki. Pierwszym był Mateusz Ziółko, który wciąż nas wspiera. Z serca dziękujemy za uznanie i wsparcie finansowe dla naszej placówki. Zapraszamy Panią Kasię do odwiedzin Sądeckiego Hospicjum podczas pobytu w rodzinnym mieście. Do zobaczenia” – podziękowali w mediach społecznościowych gospodarze Sądeckiego Hospicjum.

Pochodząca z Nowego Sącza aktorka gra w Teatrze Ateneum. Występuje też w popularnych serialach. Mnóstwo serc podbiła rolą Olyi w „Dziewczynach ze Lwowa”. Piątkowy odcinek 17. edycji programu „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” wygrała znakomitym wykonaniem przeboju „Bad”.

Występ Katarzyny Ucherskiej możesz zobaczyć TUTAJ.

Czytaj też:

Share on twitter
Share on facebook

Otwarcie punktu informacyjnego Krakowskiego Parku Technologicznego w Nowym Sączu

WAŻNE !

Play Video about Gmina Stary Sącz

Rozbudowa sieci wodociągowej i kanalizacyjnej na terenie Gminy Stary Sącz

BIZNES MISJA

Najczęściej wyświetlane

Reklama