Kasia Ucherska zagra w drugim sezonie „Dziewczyn ze Lwowa”

Rozpoczęły się zdjęcia do drugiego sezonu serialu pt. „Dziewczyny ze Lwowa”. Rolę Olyi gra tam aktorka  z Nowego Sącza – Katarzyna Ucherska. 

Pierwsza część serialu została bardzo dobrze przyjęta. Oglądało go ok. 4 mln widzów. W sierpniu zeszłego roku władze TVP podjęły decyzję o wycofaniu serialu z anteny.

Katarzyna Ucherska mówiła wówczas:

– Nowe władze Telewizji Polskiej podjęły decyzję w sprawie kontynuacji „Dziewczyn ze Lwowa”. Druga seria nie będzie realizowana w tym roku. Oznacza to, że nie będziecie nas oglądać na wiosnę, wbrew naszym nadziejom i oczekiwaniom. Dziękuję, że tak licznie byliście z nami. Dziękuję, za nominacje do Orłów i Telekamer.

Tymczasem serial jednak będzie kontynuowany. Bohaterka Katarzyny Ucherskiej zacznie studia w Warszawie. Przyjdzie jej zmierzyć się z wieloma kłopotami. Jak sobie poradzi? Tego dowiemy się z serialu.

Katarzynę Ucherską mogliśmy oglądać w takich serialach jak „Klan” i „Barwy szczęścia”. To także aktorka, którą podziwiać można na deskach teatru Ateneum. Szybko została dostrzeżona w kraju, zagrała niewielkie, ale charakterystyczne epizody w serialach „Klan” (jako Julia, córka Daniela Olbrychskiego), „Ojciec Mateusz”, „M jak miłość”, „Na dobre i na złe”.

Do 13-odcinkowego serialu „Dziewczyny ze Lwowa” zaprosili ją Wojciech Adamczyk i Robert Brutter, twórcy popularnego „Rancza”. Bohaterkami są cztery lwowskie emigrantki. Kasia odtwarza w nim dziewczynę o imieniu Olyia.

Aktorka chętnie wraca do Nowego Sącza.
– Jak mówią: dom jest tam, gdzie twoje serce. Moje serce jest rozdarte pomiędzy Warszawą a Nowym Sączem, bo w Warszawie pracuję w ukochanym zawodzie, a w Sączu mam ukochaną rodzinę i wspomnienia. Gdyby chociaż na jeden dzień można było to połączyć, byłoby to spełnienie moich marzeń – podkreśla. O Kasi Ucherskiej czytaj również: Sądeczanka Katarzyna u boku Piotra Fronczewskiego

Dwie sądeczanki w „Barwach Szczęścia”

Fot. Facebook Katarzyny Ucherskiej.

Share on twitter
Share on facebook
INNE POSTY

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.