Kadcza. Samochód wypadł z jezdni, uderzył w drzewo. Kobieta w szpitalu [ZDJĘCIA]

Kadcza. Samochód wypadł z jezdni, uderzył w drzewo. Kobieta w szpitalu [ZDJĘCIA]

Przez niemal trzy godziny trwały działania służb w związku z incydentem w miejscowości Kadcza. Na drodze wojewódzkiej nr 969, samochód osobowy marki Seat wypadł z jezdni i zderzył się z drzewem. Kierująca pojazdem była zakleszczona, wymagała pomocy medycznej, została przetransportowana do szpitala.

Zdarzenie miało miejsce wczoraj w godzinach wieczornych. Potwierdza je w rozmowie z naszą redakcją dyżurny operacyjny Państwowej Straży Pożarnej w Nowym Sączu.

– Zgłoszenie zostało przyjęte o godzinie 20:37. Na miejscu pracowali strażacy OSP Kadcza, OSP Jazowsko oraz JRG 2 Nowy Sącz. Doszło do zderzenia samochodu Seat Leon z drzewem. Pojazdem podróżowały cztery osoby. Trzy z nich wyszły o własnych siłach. W samochodzie pozostawała zakleszczona kobieta, która wcześniej kierowała pojazdem. Działania strażaków polegały na wydobyciu poszkodowanej i przekazaniu jej Zespołowi Ratownictwa Medycznego. Została przetransportowana do szpitala – mówi dyżurny operacyjny PSP Nowy Sącz w rozmowie z DTS24.

Na miejscu była obecna Policja, która zajęła się badaniem okoliczności zdarzenia. Pomagali przy tym strażacy z OSP, którzy m.in. oświetlali miejsce incydentu. Działania trwały łącznie 2 godziny i 59 minut. Stan zdrowia poszkodowanej, na ten moment, nie jest znany. Na miejscu występowały duże utrudnienia w ruchu drogowym.

Czytaj także: Maciej Kawulski: „KSW wróci do Nowego Sącza. Do zobaczenia niebawem” [VIDEO]

Fot:  OSP Kadcza / OSP Jazowsko

Reklama